Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Czy etui na komórkę jest naprawdę konieczne?

Nowy smartphon za każdym razem daje mnóstwo zabawy. Początkowo próbujemy jak najlepiej o niego zadbać. Z czasem, kiedy szczęście po zakupie minie, traktujemy nowy smartphon jak poprzedni – właśnie po to konieczne jest odpowiednie etui.


Na rynku jest olbrzymia oferta etui do telefonu. Czasami można niemalże zwariować od wszystkich kolorów, wzorów oraz tworzyw, z których są wykonane. Bardzo często ważną rolę pełni indywidualny gust i własne upodobania. To jednakże nie koniec – by kupić odpowiedni case na telefon, należy przemyśleć parę opcji i je wypróbować.


Przed kupnem takiego etui trzeba dokładnie sprawdzić, czy jego wielkość dopasowana jest do naszego telefonu. Wydaje się to błahe, jednak często, szczególnie w czasie zakupów w sieci o tym nie myślimy i wybieramy to, co po prostu wpadnie nam w oczy. Warto zatem na początek sprawdzić, czy dany case na pewno będzie pasował do naszego urządzenia. Najlepiej szukać etui dostosowanego wprost do określonego modelu urządzenia.


Trzeba mieć na uwadze, że etui do telefonu powinno być dopasowane przykładowo do naszego zajęcia. Jeżeli pracujesz w poważnej firmie, nie powinieneś raczej pokazywać się z etui o kształcie misia. Postaraj się więc, by case na telefon był dopasowany do okoliczności – zawsze można mieć dwa rodzaje i je wymieniać ( II). Jeśli na co dzień musisz prezentować się elegancko, postaw na etui skórzane albo nie wybieraj kontrastowych barw i zdobień.


etui do telefonu


Wszystko zależy również od typu Urządzenia. Tradycyjne komórki najlepiej włożyć na przykład do futerału, który ochroni całą obudowę a gdy urządzenie spadnie, nie zniszczy się. Płaskie oraz nowe smartphony będą dobrze się prezentować w tzw. bumperach, jaki ochronią boki i tylną część urządzenia - zdecydowanie polecamy.


Decyzja co do etui zależy od nas i naszych wymagań lub potrzeb.


Warto jednak wybrać case zaraz po zakupie nowego urządzenia, aby od początku ochronić go przed upadkiem i innymi uszkodzeniami. W istocie etui to przedmiot, w jaki powinien zaopatrzyć się każdy właściciel telefonu, szczególnie ten mniej roztropny.