Dlaczego wideo marketing jest popularniejszy niż kiedyś? W jaki sposób to się będzie rozwijać w przyszłości?

Ciężko dziś sobie wyobrazić sieć internetową bez konkretnych stron oraz portali internetowych. W sumie każda osoba z nich korzysta, są naprawdę popularne, kreują nie tylko internet w Polsce, lecz są tak samo znane i cenione na całym świecie. Nawet jak ktoś nie jest zbyt biegły w surfowanie po internecie, to w sumie zna te strony, ponieważ są bardzo wartościowe.


snapchat
Source: http://www.flickr.com
Polski youtube rozwija się rzeczywiście błyskawicznie, bardzo dużo osób właśnie w tym środowisku się wybiło, zyskało popularność. To kanał, który jest tak samo popularny jak najbardziej znana wyszukiwarka. W Google poszukujemy różnorodnych informacji, jakie są pomocne w pracy czy prywatnych sprawach, na You Tubie wyszukujemy zaś ciekawe klipy, porady i filmiki.

Co więcej, video marketing jest coraz bardziej popularny, coraz większe środki pieniężne są tam inwestowane, więc możemy przypuszczać, że w przyszłych latach You Tube lub podobny kanał wideo będzie jeszcze mocniej rozchwytywany przez reklamodawców, jak i częściej oglądany przez różnych ludzi - apynews.pl/ranking-youtuberow. Lecz nie tylko You Tube czy pozostałe kanały wideo są tak bardzo popularne, bo coraz częściej do głosu dochodzą inne inicjatywy, takie jak Snapchat. To komunikator internetowy, na całym świecie z niego korzysta aktualnie 100 milionów aktywnych użytkowników. Taka aplikacja pozwala na łatwą i szybką wymianę plików multimedialnych.


Każdego dnia przesyła się między sobą siedemset milionów zdjęć i filmów. W polskim internecie też już jest często wykorzystywany, są już różne podsumowania, jest też ranking snap. Oczywiście nie jest tak znany jak You Tube, lecz kto wie, co się wydarzy za jakiś czas, czy może coś nowego się pojawi, co teraz ciężko sobie wyobrazić? Technologia pędzi bardzo szybko, więc jesteśmy w stanie przypuszczać, iż czekają nas nowe, ciekawe kanały multimedialne.