Drony przedsiębiorstwa DJI, kontra drony GoPro - czyli, drony najlepszej jakości wewnątrz naszym kraju.

Masz w planach zakupić drona, jednakże nie masz pojęcia jakiej przedsiębiorstwa? Podpowiemy Ci, tylko dobrze odczytaj nasz artykuł!


Drony DJI to doskonały wybór, kiedy zależy tobie na nowoczesnym designie oraz równocześnie jego prostotą.


drony DJI
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com


praca przy laptopie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Drony przedsiębiorstwa DJI są doskonałe dla osób, który potrzebna jest pomóc z "góry" (zobacz szczegóły). Wiele modeli firmy DJI jest w posiadaniu nowego typu, niezwykle wytrzymałe oaz pojemne pojemniki, które dają możliwość na przykład opryskać w prędkim czasie całe pole roślinek. Wszystkie z modeli posiada osobne parametry, w podziękowaniu którym każdy odnajdzie coś dla siebie. Kwoty tych dronów wahają się pomiędzy kilkoma tysiącami a nawet ceną 40 000 złotych. Przeróżnego typu dodatki - między innymi kamery warte nawet 60 000 złotych - sprawiają, że marka ta stała się towarem luksusowym, na którego nie każdego stać.


Jeżeli mówimy już o markę GoPro, to każda osoba usłyszał o niej choć przelotem, nas jednakże interesuje pojedynczy konkretny model, a konkretnie dron GoPro Karma (www.dronlandia.pl/dron-gopro-karma). Model ten wszedł na giełdzie we wrześniu tego konkretnego (dwa tysiące szesnastego) roku. Charakteryzuje się ta rzecz łatwością obsługi, startem właściwie z każdego rodzaju terenu i miejsca, oraz wielozadaniowością, gdyż może schować się do każdego pudełeczka - nie zajmując dużo miejsca, i dając pozwolenie w prosty sposób się transportować razem z resztą sprzętu, który bywa razem z nim zintegrowany.


Koniec z ciągnięciem za sobą całego osprzętu - starczy, iż zapakujesz drona, zabierzesz ze sobą pilot (który przypomina małą konsolę do gierek) oraz właściwie to wszystko!


Nie zastanawiaj się bardziej długo oraz zakup swojego drona już dziś!