Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

E-papierosy i akcesoria.

Współcześnie palenie papierosów staje się ogromnym społecznym problemem. Pali coraz większa liczba osób, a przy tym dramatycznie wzrasta ilość wypalanych papierosów pojedynczych osób. Najlepszym rozwiązaniem dla tych ludzi będzie zaprzestanie palenia, ale jest to proces bardzo trudny. Im dłużej dana osoba pali, tym trudniejsze staje się rzucenie palenia.
kobieta
Author: martinalanotte
Source: http://www.flickr.com
Są specjalne substancje zawierające nikotynę, które przyczyniają się do rzucenia palenia. Dla ludzi jednak, którzy za bardzo przywiązali się do gestu palenia ijest on dla nich uspokajający, wprowadzono rozwiązanie o innym charakterze. Są to mianowicie tak zwane epapierosy. One także przyczyniają się do ostatecznego zaprzestania palenia. Ich podstawową zaletą jest to, że nie mają w sobie szkodliwych substancji smolistych. Płyn w urządzeniach tego rodzaju w większości przypadków zawiera nikotynę, choć występują również płyny jej pozbawione. Najważniejsze jest, by kupować papierosy od renomowanych firm, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Użytkowanie elektronicznych papierosów
Użytkowanie urządzeń takich jest kwestią niezwykle łatwą. Powinno się jednak wiedzieć, że są to urządzenia, o które należy dbać. Na przykład cześć elementów e-papierosów powinno się co jakiś czas czyścić i wymieniać. Poprawne użytkowanie tego rodzaju urządzeń pozwoli na ich poprawne działanie, a przede wszystkim pozwoli na ich dłuższą żywotność. Baterie w elektronicznych papierosach mogą być ładowane na dwa sposoby: za pomocą energii elektrycznej oraz za pośrednictwem gniazda USB w komputerze. Wpisując w wyszukiwarkę internetową „e papieros sklep” można trafić na witryny internetowe producentów elektronicznych papierosów i przejrzeć ofertę tych produktów. Wygląd papierosy bywa różny, dostępne są przykładowo eleganckie papierosy dla pań.

Akcesoria do papierosów elektronicznych

Najważniejszym elementem e-papierosów jest tak zwany eliquid, a zatem płyn, który się wlewa do urządzenia i który jest podgrzewany. Liquidy te mogą mieć różny smak. Część ludzi sięga po smaki tytoniowe, dostępne jednak są również smaki owocowe i wiele innych. Stężenie nikotyny w płynach także bywa na różnym poziomie. Przydatne są też inne akcesoria, takie jak na przykład etui, smycze czy zapasowe baterie. Wszystko to sprawi, że wykorzystywanie elektronicznego papierosa stanie się jeszcze łatwiejsze. Więcej wiadomości na ten temat - tu.

Author: k.s.