Etui na telefon - fantastyczny sposób na ochronę Twojej komórki przed rozlicznymi uszkodzeniami

Jakiś czas temu obchodziły swoje czterdzieste trzecie urodziny i chociaż to dosyć „młody” wynalazek, udało mu się już zrewolucjonizować nie tylko rynek, ale także całą naszą rzeczywistość.


laptop i notatki
Author: Jinho Jung
Source: http://www.flickr.com


LG K4 etui na telefon
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com


Kiedyś były tak wielkie, iż trzeba było je nosić w dużych torbach, dziś bez problemu mieszczą się w kieszeni. Towarzyszą nam niemal wszędzie - w marketach, teatrach, na koncertach, uniwersytetach, ulicach, itd.


Komórki służą głównie komunikacji ze światem. Są również - co dobrze byłoby wyraźnie zaakcentować - świetnym sposobem na to, żeby wyrazić swoją osobowość wybić się z tłumu zwyczajnych przechodniów. Przykładów potwierdzających tę tezę jest bez liku. Wystarczy popatrzeć na etui Samsung galaxy s7 edge - zobacz case do samsunga s7 edge. W szerokiej ofercie pokrowców dostępnej na rynku znajdziemy cały szereg wielorakich motywów i kolorów. Kora, panterka, trawa, kwiaty, serduszka, żelki, koty, samochody - wymieniać można bez przerwy. Tak naprawdę jedynym ograniczeniem w wyborze futerału jest wyobraźnia. Zobacz również: http://www.etuo.pl/folie-szkla-samsung-galaxy-s7-edge.
Dobrze zdają sobie z tego sprawę także szczęśliwi własciciele LG K4 Etui na telefon (http://www.etuo.pl/etui-lg-k10) mogą albowiem zaprojektować samodzielnie umieszczając na nim własny nadruk, między innymi zdjęcie rodzinne, fotografię z wakacyjnych wycieczek albo sentencję, która najlepiej oddaje ich sposób życia. Macie inne pomysły?