Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Gadżetem mogą być różnego typu długopisy, breloki, znaczki, czy etui na telefon. Dlaczego warto mieć etui?

Ludzie posiadają różne hobby. Jedni zbierają niespotykane gatunki roślin czy owadów, inni grają na ulubionym instrumencie, jeszcze inni przygotowują oryginalne potrawy. Są również tak zwani gadżeciarze, a zatem osoby, które zbierają różnego rodzaju gadżety. Mogą nimi być różnego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, jak również etui na telefon.
zobacz to
Author: Eliana Buchaul
Source: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu warto kolekcjonować etui chociażby do Nokii? Aktualnie dążymy do tego, by wyróżnić się spośród innych. Nie jest to łatwe, gdyż mimo znacznej różnorodności asortymentu w sprzedaży, jesteśmy zalewani podobnymi produktami, które produkuje się na rynku masowo. Każdy, kto chciałby w jakiś sposób się wyróżniać powinien więc poszukiwać innowacyjnych produktów, które są nietuzinkowe i niebanalne. To, że używamy etui na telefon, przestaje być powoli już nowością. Natomiast niespotykane etui do Nokii – przykładowo ze zdjęciem ulubionego aktora czy też posiadające nasze ulubione zdjęcie z wakacji, to już coś, dzięki czemu możemy się wyróżniać, na tle innych posiadaczy takiego telefonu - etui nokia. Rzecz jasna prawdziwy kolekcjoner etui nie będzie wybrzydzał i będzie kolekcjonować etui przygotowane z różnych materiałów i o rozmaitej konstrukcji. A wybór jest spory. Szczególnie Chińczycy zalewają rynek nietuzinkowymi etui w formie zwierząt, świecącymi, wyszywanymi i tym podobne. Popularne są także etui zawierające wspomniane zdjęcia – z fotografiami sławnych ludzi lub przygotowanymi na życzenie etui z naszymi ulubionymi zdjęciami. Zwłaszcza, jeśli etui uwzględnia nasze indywidualne fotografie możemy pochwalić się naprawdę oryginalnym gadżetem.
przejdź do serwisu
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście oryginalne etui do Nokii wyprodukowane pod okiem producenta jest niezwykle wytrzymałe. W tym przypadku nie tyle chodzi o wygląd co o jakość produktu. Tego rodzaju etui nie zarysowuje się, nie pozostawia nieładnych smug i w pełni chroni aparat przed rozmaitymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zwykle zakupuje się je w zestawie, jako że wtedy mamy pewność, że na pewno jest dopasowane do wielkości danego telefonu. Jak zatem widzimy, etui na telefon spełnia nie tylko funkcje ochronne, ale także estetyczne. Kolekcjonowanie etui to również doskonała zabawa i hobby, które warto mieć.