Gry – propozycja na wolny czasPolecane gry na PC do pogrania w wolny wieczór

W dzisiejszym świecie gry spełniają już w zasadzie ważną rolę w kształtowaniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odczytywania przez młodzież. Zbyt przesadnym nie będzie stwierdzenie, iż to właśnie za pomocą gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości sfer naszego charakteru. Nieprawdziwe jest zdanie, iż gry nie wnoszą nic pozytywnego – istnieje wiele ciekawych opcji, które to sporo mogą nas nauczyć. Nawet gra w jakiej głównym celem jest jedynie o strzelanie czy walka jest w stanie nauczyć nas zręczności. Oto kilka przykładów interesujących gier.

postacie Call of Duty
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to alternatywa dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi jest głównym motywem. W trakcie rozgrywki jesteśmy rolnikiem, który dba o swoją ziemię. Mamy możliwość zarządzać rolą, najpierw zbieramy pieniądze poprzez pracę taką jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym mamy możliwość hodować bydło. Nasze gospodarstwo cały czas unowocześniamy przez zyskiwanie nowszych maszyn. Gospodarstwem ma możliwość się zajmować dwóch przeciwników w ramach trybu multiplayer.

Battlefield 3 jest gra w którą mamy opcję grać jednoosobowo, albo z drugą osobą w trybie multiplayer. W trybie dla jednego gracza mamy możliwość uczestniczyćw wielu wyjątkowych oraz różnorodnych zadaniach, które transportują gracza na teren USA , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Stajemy się np. świadkami sporego trzęsienia ziemi. W wielu rozgrywkach bardzo często prowadzimy walkę u boku innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z zaawansowanego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych tytułach tu - Symulator Farmy.

Firma EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zasypuje nas nowymi rozwiązaniami. FIFA 12 zachęca nas do siebie sporymi nowymi opcjami – sporoelementów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją to gra dużo bardziej ciekawa i wzbogacona o sporo interesującychelementów. Ciekawie o grach również tu: link do pomocnej strony.

Jeśli lubisz strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie świetną opcję. Jest to kontynuacja wcześniejszych gier Call of Duty: gra to ciągłe starcie żołnierzy, przede wszystkim polega na powstrzymywaniu przeciwnych wojsk. W grze bitwa ma miejsce w wielu miejscach na Ziemi – od Ameryki aż po Niemcy.