Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Jak efektywnie chronić ekran nowego telefonu przed zarysowaniem, czyli hasłowy przegląd dostępnych gadżetów na komórkę

Telefon staje się atrybutem nowoczesnego człowieka i to niekoniecznie tylko tego, który prowadzi kilkuosobową albo ogromną spółkę. Popularna komórka w zasadzie nie jest już zwykłym aparatem służącym do prowadzenia rozmów, ale wielozadaniowym sprzętem.
laptop marki Samsung
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com


Jednak zaawansowana technika potrzebuje też dobrej ochrony.


producenci telefonów świetnie wiedzą, że w czasie użytkowania Urządzenia są narażone na rozmaITe uszkodzenia. Z tego powodu gdy telefon przypadkowo spadnie ze stołu, to prawdopodobnie nic strasznego się nie stanie. Zdaje się jednak, że o dużo poważniejszym zagrożeniem są nieduże rysy, które sprawiają, że nowy i jednocześnie supernowoczesny smartfon nie prezentuje się najlepiej. Właścicielowi takiego urządzenia przyda się zatem folia na telefon, która idealnie chroni wyświetlacz przed zarysowaniem (ochronna folia na telefon). Nazwa jest nieco myląca, bowiem możemy uważać, że ten gadżet został wyprodukowany z przezroczystej folii z plastiku, tymczasem nic bardziej mylnego. W tym przypadku ochrona byłaby właściwie żadna.

Jeśli chcesz przeczytać więcej na temat (http://www.zcipajos.pl/oferta/hydraulika) na omawiany w tym serwisie temat, to kliknij ten link, a z pewnością Cię one zaciekawią.

Wytrzymała folia na telefon jest najczęściej wykonana ze szkła hartowanego, ale równocześnie jej założenie nie wpływa ujemnie na działanie dotykowego wyświetlacza.


Oprócz wspomnianej folii producenci funkcjonalnych gadżetów, a także sami sprzedawcy proponują posiadaczom aparatów praktyczne etui. Takie akcesoria na komórkę można obecnie zakupić na stoiskach w centrach handlowych, a także w internecie. Ważne jest to, by zamówić gadżet pasujący do określonego modelu telefonu. Dodatkowo warto mieć na względzie to, że dostępna kolorystyka jest ogromnie zróżnicowana: prezesi doskonale prosperujących firm wybiorą etui w stonowanych odcieniach, a nastolatki skoncentrują się na modelach w fluorescencyjnych kolorach. I te wyliczone, i pozostałe akcesoria na komórkę można bez obaw zarekomendować wymagającym klientom, a zwłaszcza estetom i reprezentantom świata biznesu.


Różnorodność gadżetów może zdumieć niejedną sceptycznie nastawiona kobietę.
Tymczasem gdy już używamy jednego z nich, to dosyć szybko zaczynamy zastanawiać się, jak do tej chwili obywaliśmy się bez etui bądź niezwykle przydatnego zestawu słuchawkowego dla zmotoryzowanych - jako nowocześni ludzie jesteśmy niejako skazani na użytkowanie tych artykułów.