Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Jakim sposobem dobrze zabezpieczyć dane w chmurze i czym jest Ubuntu Server?

Gromadzenie danych w chmurze staje się dziś coraz bardziej modne, aczkolwiek jeżeli decydujemy się na takie rozwiązanie, z całą pewnością musimy dowiedzieć się jak wolno zabezpieczyć dane w chmurze. Oczywiście musimy zdać sobie sprawę z tego, że w Internecie nic nie ginie. Wszystko co wrzucamy do Internetu może zostać upublicznione, nawet jeśli zadbamy o wysokie bezpieczeństwo udostępnianych plików, zdjęć czy też filmów. Naprawdę znaczące rzeczy, istotne dokumenty czy intymne zdjęcia powinniśmy więc trzymać z dala od Netu.
dane w chmurze
Source: http://pl.sii.eu/pl/
Żeby odpowiednio zabezpieczyć dane - powołaj się na nas - w chmurze, powinniśmy zadbać o odpowiednie hasło. Nie zdoła to być data naszego urodzenia, imię naszego pupila lub rocznica związku - kliknij w link. Wiele z tych danych wolno bez trudności odnaleźć, na przykład na Facebooku bądź innych serwisach społecznościowych tego typu. Do tego poufałe nam osoby mogą bez trudu wpaść na to, jakie jest nasze hasło. Pożądane byłoby wybrać złożone, trudne do odgadnięcia hasło, które będzie składać się z wielkich i małych liter i liczb. Jeśli mamy kłopoty z zapamiętywaniem tego typu haseł, możemy zapisać sobie je na karteczce i trzymać w domu - przykładowo w teczce, w jakiej posiadamy każde znaczące dokumenty.
dane w chmurze
Source: cloudia.pl
Pamiętajmy również o tym, aby nie wykorzystywać jednego, takiego samego hasła do rozlicznych rzeczy, przykładowo banku, poczty mailowej lub zasobów, w jakich trzymamy dane w chmurze. Zawsze korzystajmy także ze sprawdzonych dostawców, niech nie skusi nas niska, interesująca cena. Korzystając z usług, proponowanych przez firmy w Internecie, wskazane jest zwrócić uwagę na ich doświadczenie, reputację albo opinie.

Zainteresował Cię wpis treść? To przejdź do oferty zwory elektromagnetyczne, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami na ten temat, które dla Ciebie przygotowaliśmy.Czym jest ubuntu server? Jest to gratisowa, bezpłatna dystrybucja Linux/GNU, która oddana jest do serwerowych zastosowań. Po instalacji ubuntu server można korzystać z pakietów stron WWW, baz danych, i także serwera e mail oraz wielu innych - . Ubuntu Server wydawany jest regularnie co dwa lata.