Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Najlepszy Tablet i smartfon dla Ciebie.

Ścigając kolejne nowinki techniczne, zastępujemy swoje komórki sprzętami wyższej generacji. Dzisiaj mały „klawiszowiec” stanowi praktycznie mniejszość, zaś unowocześniane co chwila dotykowce konkurują ze smartfonami, tabletami, iPadami.


Lenovo Yoga Tablet8 4
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Technologiom przestają się opierać kolejni klienci. Rozochoceni reklamami, poradami znajomych i rozmaitością modeli zadają sobie pytanie jaki smartfon byłby dla nich idealny? Biorąc użytkowość pod lupę smartfon łączy wymiary mikro z pełną obsługą internetu, maila i czego jeszcze dusza zapragnie. Łączy on funkcje przenośnego telefonu i przenośnego komputera.

Zadajmy pytanie pomocnicze - smartfony 2014? Zważywszy na obydwie składowe smartfona, zdecydowanie bliżej mu, pod względem funkcjonalnym, do komputera - rzecz jasna ruchomego, spokojnie mieszczącego się w kieszeni.

Tak samo jak Personal Computer pc computers i standardowe netbooki, smartfon dysponuje aplikacjami i konkretnym, skonfigurowanym systemem operacyjnym, umożliwiającym bycie na czasie i funkcjonalność. To czyni go atrakcyjniejszym, lepiej znoszącym technologiczny wyścig od typowych telefonów komórkowych. Standardowego Galaxy, LG czy Xperię dostaniemy już do 1000 złotych, zwolennicy większych gabarytów muszą wydać kolejne setki złotych w górę.

Smartfon
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Posiadacze, którzy w gadżetach na pograniczu telefonów i komputerów, wolą funkcjonalność tych drugich, optują za tabletami . Tyczy się to wszystkich, którzy stawiają na multimedia, lubią przeglądać filmy, choćby wcześniej nie wiedzieli w ogóle co to jest tablet, o tym jak go rozgryźć nie wspominając. Nie są to gadżety na kieszeń, tak jak małe smartfony. Nie mają też typowej klawiatury tak jak przenośne komputery i netbooki. Wyglądają jak mobilne ramki z dotykową klawiaturą i zaprogramowanym systemem (Android, Windows). Gwarantują swoim użytkownikom przyjemną podróż, czy wsparcie na szkoleniu.

Pozostaje dywagacja - jaki tablet jest najtańszy? Komentarze i porady zaczynają się od… pytań od preferencji i warunków użytkowania. Rynek ofert sklepowych daje nam nieograniczone możliwości zakupów, z uwzględnieniem parametrów i warunków eksploatacji. To właśnie od tych warunków użytkowania zależeć będzie wycena każdego elektronicznego maleństwa, na które się zdecydujemy podczas zakupów.


Source: