Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Najnowsze obiektywy firmy Sigma

Sklepy fotograficzne oferują parę różnych typów obiektywów. Przed zakupieniem aparatu warto zorientować się jak szeroki wybór jest pośród gatunków obiektywów, lamp i innych akcesoriów.
Laptop FX610
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Ogniskowa obiektywu jest bez wątpienia najważniejszym jego parametrem, albowiem to ona w znacznym stopniu określa jego używanie. Występują zarówno obiektywy stałoogniskowe jak i zmiennoogniskowe. Ogniskowa obiektywu jest jego własnością fizyczną i nie ma wpływu, do którego aparatu go . Firma Sigma ma różnorodną propozycję obiektywów. Sigma 50/1.4 jest sprzętem najbardziej złożonym wizualnie i góruje nad konkurentami małą odległością ogniskowania. Jest też obiektywem godziwych formatów i wagi. Projekt konstrukcji optycznej, jak na obiektyw o ogniskowej 50 mm, wygląda rzeczywiście imponująco. Obiektyw komponuje się z 13 soczewek skonfigurowanych w 8 grupach. Trzy składniki stworzono z niskodyspersyjnego szkła SLD, a jednemu nadano układ asferyczny. W środku znajdziemy jeszcze kołową przysłonę o dziewięciu listkach, którą zdołamy maksymalnie domknąć.

Zainteresowały Cię prezentowane informacje? Kliknij na nowy wpis a z pewnością dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zainteresują.

Kupujący otrzymuje w zestawie oba dekielki, twarde etui, także zasłonę przeciwsłoneczną - polecam sklep SIGMA.


sortownik odpadów
Author: Franke Polska Sp. z o.o.
Source: http://www.franke.pl/franke-13455-sortowniki-odpadow.html


samochód - powiększenie
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Sigma 85/1.4 należy do najlepszej jakościowo partii tego wytwórcy, jaka w standardzie jest oferowana z gwarancją która wynosi 3 lata, z możliwością jej rozszerzenia o dodatkowe dwa - polecam sigma 85/1.4.
To całkiem stanowczo wyróżnia Sigmę na tle konkurencji i świadczy o pewności firmy dotyczącej najwyższej jakości stworzenia swojego produktu. Tę dużą japońską jakość skonstruowania widać w każdym centymetrze budowy. Równe, czarne pokrycie obudowy nadaje mu stylowy wizerunek.