Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Podstawowe informacje o telebimach, jak obecnie się je wykorzystuje w nowoczesnej reklamie.

Zewnętrzna reklama od lat jest niezwykle popularna i chętnie wykorzystywana przez rozmaite firmy. W ostatnich latach w miejsce tradycyjnych, olbrzymich bilboardów pojawiają się tablice elektroniczne, nazywane telebimami.


Wykorzystuje się w nich do działania bardzo wydajne, różnokolorowe diody, których barwą światła i natężeniem da się prosto sterować. Każdy z punktów telebimu składa się z trzech małych diod, które w rezultacie dają barwę widzianą przez odbiorców. Takie telebimy mają szereg istotnych zalet, dzięki jakim popularność ich cały czas wzrasta. W pierwszej kolejności umożliwiają wyświetlanie reklam bez patrzenia na pogodę, co przy tradycyjnych plakatach różnie bywało.

Zapraszamy - idź tu (https://www.traple.pl/2019/08/13/najpierw-pytaj-potem-strzelaj-kilka-slow-o-realizacji-obowiazku-z-art-172-prawa-telekomunikacyjnego-na-tle-decyzji-prezesa-uokik-z-dnia-30-maja-2019-r-w-sprawie-netii/) i wejdź na inną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie świeże i interesujące wiadomości.

Wykorzystywane mają taką wydajność, że je bardzo dobrze widać nawet z odległości kilkuset metrów, nie przeszkadza im także mgła, opady czy ciemność - patrz na sieć telebimów.


reklama zewnętrzna
Author: Ryan Bodenstein
Source: http://www.flickr.com


Następnymi zaletami, jakimi się charakteryzuje reklama na telebimie Trójmiasto, jest bardzo duża elastyczność w zakresie jej emisji. W przypadku tradycyjnych tablic reklamowych zmiana obrazu wiąże się z koniecznością przyjechania pracownika, który będzie musiał nakleić nowy. W przypadku telebimów wszystko wygląda dużo prościej, wystarczy zaprogramować odpowiedni schemat emisji, wgrać ją do Urządzenia i wszystko będzie działało - polecam Medas Media.
Coraz częściej również się spotyka sytuacje, kiedy sieć telebimów w danym mieście sterowana jest zdalnie przez jakąś firmę, przez co daje to możliwość opracowywania rozbudowanych kampanii reklamowych.

Poszukujesz użytecznych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa tłumacz przysięgły ukraińskiego z pewnością Cię zainteresuje, ponieważ są tam wiele bardzo interesujących informacji.

Popularność telebimów cały czas rośnie i wszystko wskazuje na to, że ten trend będzie jeszcze wyraźniejszy.