Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Postęp technologiczny – wzrastająca liczba smartfonów

Żyjemy w okresie znaczącego postępu technologicznego – co rusz słychać o nowych wynalazkach, nowinkach technologicznych, które ulepszają nam funkcjonowanie. Technologia bowiem jest stałym elementem naszej codzienności. Akutalnie niemal każdy posiada jakiekolwiek urządzenie, które zabiera ze sobą wychodząc do pracy. Doskonale wiemy, że postęp technologii jest jednoznaczny z polepszeniem jakości naszej codzienności – możemy używać przenośnych laptopów, dzięki którym mamy dostęp do sieci, gdzie odszukamy każdą potrzebną nam wiadomość.


etui
Author: Elisa Fair
Source: http://www.flickr.com
Sieć otóż jest prawdziwą kopalnią wiedzy. Jednakże to nie komputery wiodą prym wśród urządzeń cyfrowych, do takich zaliczamy jednogłośnie smart fony. To właśnie dzięki nim mamy możliwość skontaktowania się z ludźmi na całym świecie. Jest to niesamowite ułatwienie naszego życia. Tego typu urządzenia są nie tylko przydatne, ale i zapewniają nam zabawę. Dosłownie w każdej chwili możemy zagrania w grę, obejrzenia filmu, czy przeczytania książki. Czynności te, które dziś wydają nam się naturalne, kiedyś były nie do pomyślenia. Aktualnie wzięcie zdobywają smart fony, czyli urządzenia z dotykowym ekranem. Stają się one hitem naszych czasów, mają je nawet najmłodsi. Są one najlepiej ulepszającym się urządzeniem cyfrowym, są kupowane częściej niż komputer. Nie jest to nic zaskakującego otóż smart fon to komputer w miniaturce. Tego typu urządzenia mają do zaproponowania wiele funkcji – od tych użytecznych jak GPS czy poczta elektroniczna, po te mniej pomocne, które służą rozrywce. Obecnie smart fon policzy za nas nawet wartości odżywcze posiłku jakie zjemy. Aktualnie na rynku obecnych jest ponad milion aplikacji, które możemy wykorzystać, oczywistym jest, iż w tym sektorze prym wiedzie marka Apple, lecz reszta nie pozostaje w tyle, bowiem drugie miejsce zajmuje Android.


etui na telefon
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com
Produkcja smart fonów znajduje się na wysokim poziomie, zapotrzebowanie na nie rośnie każdego dnia, często też słychać o nowych modelach smart fonów, pojawiających się bądź mających się pojawić na rynku, ceny takich telefonów są naprawdę rozmaite. Do reprezentantów tych tańszych należy na p www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=40&device_model[0]=2020 jest to telefon określany stosunkowo pozytywnie, chwali się jego praktyczność oraz wygląd. Każdy, a przynajmniej spora część nas przykuwa uwagę do prezencji swojego telefonu – stąd też koncept na tak zwane casy. Obecnych jest wiele firm, które oferują etui na telefon. Stało się ono tak popularne, iż rodzajów jest naprawdę dużo – zaczynając na tych klasycznych, kończąc na tych, które przypominają postacie z filmów, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.