Specjalistyczne filmowanie z powietrza.

Zdjęcia i filmiki wykonywane z powietrza zawsze pobudzają ciekawość i kreatywność. Świat oglądany z góry pokazuje nam różnorodność formy, barw i warstw, których na co dzień nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, zabytki, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także przeróżne zbiorowiska ludzkie, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i budują magię skojarzeń
.
magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza/
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Nasz firma oferuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (http://www.magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza) przy użyciu specjalistycznego sprzętu latającego. Jesteśmy młodą, twórczą grupą ludzi, z entuzjazmem. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin w powietrzu, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepiej wyspecjalizowanych na Starym Kontynencie. Do każdego nowego zlecenia podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne interesujących idei, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów przy kolejnych realizacjach. W dążeniu do celu czyli zaspokojenia Klienta kierujemy się fachowym podejściem do tematu. Współpracujemy z urzędami, przedsiębiorstwami oraz osobami prywatnymi.Naszym klientom proponujemy fachową, elastyczną obsługę, doradztwo techniczne – na wysokim poziomie. Oferujemy najwyższą jakość materiału video kręconego z powietrza. Nasza firma ma świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym państwie. Przy wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania fotografii i filmików z lotu ptaka trzeba zwrócić uwagę na aspekt posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu usługi. Licencja UAVO jest gwarantem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez podmiot.
Fotografie tworzymy przy pomocy bezzałogowego modelu latającego, który wynosi kamerę lub aparat na wysokość do prawie pół km. Za pomocą nawigacji satelitarnej oraz nowoczesnego urządzenia stabilizującego, rejestrujemy dobry obraz w jakości full HD oraz fotografie w 24MPX rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, używamy podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i wyświetlany na monitorze.

Tym sposobem jesteśmy w stanie w pełni kontrolować kadr. Każdej realizacji poświęcamy tyle czasu i energii ile wymaga tego każde zlecenie. Tworząc nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta staje się coraz atrakcyjniejsza.