Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Szukasz pomysłu na prezent dla miłośnika planszówek? Sprawdź nasze typy!

Jeszcze parę lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z wielką nudą i czymś, o czym praktycznie każdy chciał zapomnieć. Jednakże od jakiegoś czasu planszówki przeżywają prawdziwy renesans - grają w nie zarówno duzi jak i mali, a na rynku pojawia się coraz więcej tytułów zasługujących na wyróżnienie.


Jeżeli szukasz jakiejś ciekawej planszówki dla siebie lub chciałbyś komuś wręczyć taką w prezencie, wówczas zdecydowanie powinieneś zapoznać się z naszymi typami!


Szogun dla dużych strategów
Jedną z najbardziej ostatnio polecanych gier jest na pewno Szogun gra, która zapewni Wam rozrywkę na mnóstwo zimowych wieczorów. Jeśli lubisz gry strategiczne, bez wątpienia będzie to właściwa pozycja dla Ciebie. W grze wcielisz się w jednego z władców Japonii, który będzie próbował budować swoje imperium. Budowanie zamków, wymiana handlowe z pozostałymi graczami i możliwość rozbudowania swojego imperium to bez wątpienia największe zalety tej gry.


Alchemicy dla wielbicieli magii


restauracja
Author: Barka Tumska
Source: Barka Tumska


Alchemicy gra to pozycja dla tych, którzy pożądają od gry nieco magii.

Nie posiadasz pewności, jeżeli chodzi o omawiane zagadnienie? To odszukaj więcej (https://www.eccotravel.eu/birma/), a na pewno dowiesz się więcej informacji na prezentowany temat.

W tej grze wcielisz się w tytułowego alchemika, którego zadaniem jest zdobyć jak najwięcej tajnej wiedzy dotyczącej sporządzania różnego rodzaju eliksirów i przygotowanie swego autorskiego przepisu na jeden z nich.


Battlestar dla miłośników Gwiezdnych Wojen


Warszawa


Battlestar Galactica gra planszowa to niemal obowiązkowa pozycja dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.


Jeżeli chcesz uratować świat lub zniszczyć podniebne imperium swego wroga, Battlestar Galactica niewątpliwie będzie dla Ciebie właściwą propozycją.

Czy dodatkowe materiały odnoszące się do opisywanej tu sprawy byłyby dla Ciebie użyteczne? Jeżeli tak, kliknij ten odnośnik - to wiarygodne omówienie.

Zwykle rozgrywka trwa stosunkowo długo, zatem zdecydowanie musisz rezerwować sobie długie wieczory na podobne rozgrywki!