Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/pentagram-gshock.pl/includes/menu.inc).

Wieczór panieński to wspaniała zabawa, uświetnij ten ważny dzień, nabywając właściwy upominek dla przyszłej mężatki

Dzień ślubu jest naprawdę wyjątkowy oraz potrzebuje odpowiedniej oprawy. Młodzi małżonkowie celebrują tę chwilę na uroczystych weselach i przyjęciach, żegnając wolny stan. Zwyczajem staje się również świętowanie wieczorów kawalerskich i panieńskich. W czasie podobnych imprez młodzi ludzie bawią się ze swymi przyjaciółmi albo znajomymi. Zazwyczaj odrębne przyjęcia aranżowane są dla dziewczyn oraz mężczyzn.

To może być naprawdę wspaniała zabawa! Wieczory panieńskie stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Przeważnie organizują je przyjaciółki oraz koleżanki przyszłych mężatek.
wieczór panieński
Author: Caitlin Regan
Source: http://www.flickr.com
Rzeczone imprezy miewają niesamowicie zróżnicowany przebieg, dużo zależy tu od upodobań bohaterki imprezy. Znaczna ilość kobiet decyduje się na spotkania w lokalach, restauracjach lub klubach. Nieraz panie decydują się wyjechać w „babskim” gronie do Spa albo podobnego obiektu, gdzie mogą się trochę porozpieszczać i wypięknić. Zainteresowaniem szczycą się także spotkania w warunkach domowych. Podczas wieczoru panieńskiego dla przyszłej mężatki przygotowuje się wiele interesujących rozrywek i prezentów.
prezenty
Author: UnknownNet Photography
Source: http://www.flickr.com
Czy kosztowny prezent na wieczór panieński będzie najlepszy? Z pewnością wybór prezentu dla bohaterki wieczoru panieńskiego nie okazuje się prosty, gdyż chce się nabyć coś fantastycznego, co jednocześnie okaże się przydatne. Przyjaciółki przyszłej panny młodej dosyć często decydują się kupić elementy zmysłowej bielizny, jak chociażby koszulka nocna lub piękny zestaw.

Zainteresował Cię ten tekst?! To przejdź do oferty pracownia ikonograficzna, aby zaznajomić się z ciekawymi informacjami na omawiany temat, jakie dla Ciebie podaliśmy.

Czasami kupuje się także frywolne lub zabawne gadżety, jakie mogą się przydać przyszłej żonie. Częstym elementem takich spotkań staje się też tort - (www.tort-artystyczny.pl/torty-weselne/) albo inne słodkości zaprojektowane w dość frywolnym klimacie. Przyjaciółki panny młodej sporządzają także osobiście robione upominki, jak chociażby księga pomocnych rad czy przepiśnik na przepisy kuchenne.Czasami kupuje się też osobne upominki
Nieraz zdarza się tak, że uczestniczki wieczoru panieńskiego kupują też osobne podarunki dla przyszłej żony. Prezent dla dziewczyny , która wkrótce zostanie mężatką wcale nie musi być związany z tematyką ślubną, bo można kupić coś, co jej samej sprawi radość. Nabyć można zatem kosmetyki, biżuterię, książki, jak też inne artykuły zgodne z jej zainteresowaniami. Można również poprosić przyszłą mężatkę, aby sporządziła listę, co chciała by dostać