Wizytówki – co obecnie proponują swoim klientom drukarnie?

Bilety wizytowe nazywane popularnie wizytówkami nie są współczesnym wynalazkiem. Jako pierwsi używali ich Chińczycy, następnie zaczęli wykorzystywać je Francuzi i Niemcy, dzisiaj stosowane są na całym świecie.

Kiedy podejmujemy decyzję o posiadaniu wizytówki, możemy dokonywać wyboru spośród bardzo wielu ich rodzajów. Wizytówki to najczęściej bilety wizytowe mające kształt prostokąta. Ich rozmiar może być naprawdę różny. Można zamówić o wielkości pięćdziesiąt na dziewięćdziesiąt milimetrów wizytówki druk, których nie wiąże się z żadnymi problemami. Zdecydowanie częściej jednak aktualnie wybierane są wizytówki mające wielkość osiemdziesiąt pięć na pięćdziesiąt pięć milimetrów. Chcąc wyszukać firmę mającą w swojej ofercie druk wizytówek, można w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę „wizytówki druk (nasze linki)”. Możemy też kupić oryginalne wizytówki, wizytówki eleganckie lub też wizytówki ekskluzywne. Stawiając na oryginalne wizytówki, możemy być pewni, że będą to wizytówki silnie wyróżniające się od innych. Tutaj można wybrać rodzaj materiału, na którym nasza wizytówka zostanie wydrukowana, można także wybrać krój i barwę czcionki, ale również sposób w jaki wykonanie zostanie druk (sprawdź serwis) - oferta oryginalnych wizytówek.wizytownik z wizytówkami
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W przeważającej większości przypadków wizytówki drukuje się na papierze. W tym przypadku także mamy ogromne możliwości do wyboru. Można zdecydować się na papier jednokolorowy lub wielobarwny. Nasza wizytówka może być wydrukowana na papierze gładkim, satynowym bądź ozdobnym. Ale materiałów stosowanych podczas druku wizytówek jest na chwilę obecną zdecydowanie więcej. Można dzisiaj wydrukować wizytówkę nawet na metalu. Kolejna kwestia dotyczy informacji, które powinny znaleźć się na naszym bilecie wizytowym. Na wizytówce mającej charakter prywatny wystarczające jest umieszczenie tylko imienia i nazwiska oraz adresu, numeru telefonu jej właściciela.

W dobie globalnej sieci komputerowej coraz częściej na wizytówce podawany jest także adres poczty wirtualnej. Wizytówka o charakterze służbowym dodatkowo musi zawierać informacje na temat zajmowanego przez jej właściciela stanowiska i nazwę firmy. Ze służbowej wizytówki musimy zaczerpnąć również informacje dotyczące zakresu działalności firmy. Aktualnie coraz częściej na wizytówkach o charakterze służbowym zamieszcza się także adres firmowej strony internetowej. Nie powinno się na wizytówkach i tych prywatnych, i służbowych zamieszczać zbyt wielu informacji. Ich druk powierzmy najlepszym, czyli fachowcom od druku wizytówek.