Strefa kultury

Pełne akcji strategiczne planszówki dla wielu graczy

warhammer diskwars
Author: Nordwalk
Source: Nordwalk
W tym artykule przeniesiemy się wpierw do dalekiej przeszłości, aby stać się jednym z siedmiu archaicznych władców. Potem zobaczymy sadystyczny, krwawy oraz przepełniony matactwami czas średniowiecznych monarchów, aby skończyć naszą podróż na fantastycznym świecie rodem z Hobbita.

Każdy ma jakieś zainteresowanie - niektórzy kolekcjonują znaczki, a inni monety - niekiedy jednak pragniemy pozbyć się starych kolekcji

xbox
Author: - EMR -
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli dla przykładu nasz dziadek miał pasję i zbierał stare monety, to miał prawo w spadku pozostawić nam swój zbiór. Jednak, my nie zawsze musimy tę miłość rozumieć i kontynuować.


Jeśli od małego interesowaliśmy się zbieraniem przykładowo starych monet, bo wpoił w nas tę miłość dziadek, to możemy przejąć potem jego zbiór i ciągnąć jej powiększanie.

Kilka inspiracji na imprezę kawalerską w Trójmieście

Stereo, wieża
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
W ostatnim czasie w Polsce całkiem sporą popularnością cieszą się zaaranżowane imprezy kawalerskie bądź też panieńskie. Pomysłów na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru naprawdę nie brakuje a tak naprawdę wszystko zależy jedynie od pomysłowości osób, które organizują niespodziankę dla pana czy też pani młodej.

Jak ciekawie uplanować wakacje, żeby wszelcy członkowie familii byli równie zadowoleni?

relaks
Author: Wojciech Doganowski
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj mamy do wyboru niemało rodzajów odpoczynku. Może to być odpoczynek czynny np. wędrówki po górach, rower wodny lub odpoczynek bierny zatem leżenie na piaszczystej plaży.

Pages