Branża gier a biznes

Masa korporacji w dzisiejszych czasach zatrudnia młode oraz uśmiechnięte osoby na ważne stanowiska - przykładowo na recepcji

kurs walutowy
Author: Jon Åslund
Source: http://www.flickr.com
Przez to, że w naszym kraju mieszczą się siedziby wielu międzynarodowych korporacji, gdzie szefowie zwykle bywają obcokrajowcami, to nazwy stanowisk też w sporej mierze zmieniły się na angielskojęzyczne.

Nie uiściłeś podatku na czas? Spożytkuj kalkulator odsetek od zaległości podatkowych

wizerunek - firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Podatkowa zaległość pojawia się wtenczas kiedy należny podatek nie był opłacony w wyznaczonym terminie, a także niezapłacona była zaliczka bądź rata podatku.


Kiedy czas uiszczenia podatku nie będzie dotrzymany, należy liczyć się z zaistnieniem podatkowej zaległości.

Rozpoznanie faktur to interesująca oferta dla firm rachunkowych

faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Czy chcemy powiększyć wydajność pracy?

Jeśli pracowaliśmy w księgowości, to nie zaskoczy nas informacja, że przy fakturach robimy dużo identycznych, na dodatek jeszcze nużących działań, które sprawiają, że wydajność jest tragiczna, a o popełnienie błędu wcale nie jest ciężko.

W jakich sytuacjach podpisywana jest umowa faktoringu i komu może ona pomóc?

psycholog
Source: flickr.com
Utrzymanie tzw. płynności finansowej to kwestia niezwykle istotna dla wszystkich między innymi przedsiębiorców. W co poniektórych przypadkach nie opłacenie we właściwym czasie pewnej opiewającej na dużą kwotę faktury mogłoby doprowadzić nawet do bankructwa oraz likwidacji firmy.

Posiadanie spółki w obecnych czasach nie jest prostą kwestią - powinniśmy mieć stale rękę na pulsie, by nie stracić pozycji

konto bankowe
Author: SuperTowTrucks Blog
Source: http://www.flickr.com
Nasz kraj jest w niezwykłym momencie rozwoju, gdyż z jednej strony nadal mocno się rozwijamy oraz mamy wielkie możliwości, a z drugiej - wciąż musimy wiele się nauczyć i dogonić rozwinięte kraje w metodach prowadzenia firmy.


Warto jest zakładać swój biznes.

Dziś PIT można rozliczyć wygodnie i szybko, gdyż umożliwia to rozliczenie w internecie – spróbuj, jakie to proste

komfort
Author: Michael Coté
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku nasi rodacy rozliczają swoje podatki. Każdy wykonujący to zadanie, chce aby wszystkie załatwienia powiązane z rozliczaniem PIT-ów przebiegały szybko oraz bezproblemowo. Przez wiele lat Polacy narzekali, że rozliczanie podatków bywa kłopotliwym zadaniem. Musieli oni zanosić dokumenty do biur podatkowych, a potem z uzupełnionymi deklaracjami, udawać się do urzędów, w których najczęściej panowało wielkie zamieszanie i musiało się wystawać w kolejce.

Pages