e-gaming

Jaki prezent podarować dzieciom na urodziny i inne okazje

zabawki
Author: Christina Kessler
Source: http://www.flickr.com
Chociaż wydawać się może, że niewiele jest zadań łatwiejszych niż wybór prezentu dla malucha, koniec końców może wyniknąć z takich zakupów duży kłopot. Opiekunowie mają świadomość czego w danej chwili chce ich dziecko, jednak niejednokrotnie dobór może sprawić problem ludziom nieco dalszym. Zabawka zawsze wydają się najlepszym prezentem, ale w dzisiejszych czasach mnogość ofert nie ułatwia wyboru. Co kupić maluchowi?
Tags: 

Jakiego gatunku gry na PS są obecnie najpopularniejsze?

PlayStation 2 i gry
Author: Michel Ngilen
Source: http://www.flickr.com
Wymienienie dosłownie wszystkich zalet regularnego grania na konsoli tak naprawdę mogłoby zająć zbyt dużo czasu. A w końcu odbiorcy, chociaż bardzo kochają czytać opasłe teksty, tak czy siak nie posiadają za dużo czasu. W takim razie streśćmy się: podajmy w takim razie nieco najważniejszych zalet gierek. Co w ogóle sprawia, iż choćby gry strategiczne ps3 są aż tak mocno powszechne, lubiane na dosłownie całym globie? Generalnie rzeczywistość jest taka, że w bardzo wielu przypadkach są one niejako sensem egzystencji.

Escape room na terenie Warszawy - doskonała zabawa i gra dla każdego

integracja
Author: Pracownia Czekolady Victoria & F
Escape room zyskuje teraz coraz większą popularność. Jest to realna gra, w jakiej gracze wchodzą do konkretnego pokoju oraz rozwiązują zagadki, jakie krok po kroku pomagają im odkryć wyjście z zamkniętego pokoju.

Jakie oryginalne rozrywki są aktualnie do dyspozycji, jakie zalet mają tak zwane pokoje ucieczek.

Zamek do drzwi
Author: Jay Thompson
Source: http://www.flickr.com
Ludzie od wieków potrzebowali rozrywki, nawet starożytni już wiedzieli, że jak się ktoś miał gdzie się wybawić, to przekładało się to na jego zadowolenie. Krwawe rozrywki z tamtych lat zostały zamienione na znacznie bardziej cywilizowane ich odpowiedniki.

Planszówki od nowa pozyskują fanów

gra
Author: vastateparksstaff
Source: http://www.flickr.com
Pojawił się czas w którym zdawało się, że gry komputerowe na stałe zabrały miejsce gier planszowych oraz już tego miejsca nie odpuszczą. Jednak patrząc na sprzedaż planszówki, okazuje się, że będą one coraz częściej nabywane a to nie tylko z typu tych, w które mają możliwość już grywać nawet malutkie dzieci.

Wybierając gry na upominek powinniśmy kierować się kilkoma odmiennymi elementami.

Pad do konsoli
Author: Jose M Martin Jimenez
Source: http://www.flickr.com
Po pierwsze dobierzmy gadżet do osoby, jaką zamierzamy obdarować Jedne gry będziemy kupować dla pełnoletniej osoby, odmienne dla małego chłopca, a jeszcze inne dla kilkuletniej panienki. Ponadto powinniśmy znać specyficzne upodobania poszczególnej osoby, której zamierzamy zrobić przyjemność. Niezwykle istotną kwestią jest również to, aby gra okazała się modna w ostatnich miesiącach.

Pages