Hydepark - zainteresowania inne niż gry

Intrygujące gierki na ps vita

gra na playstation
Author: Bartosz Maciejewski
Source: http://www.flickr.com
Niewielka, wygodna i bardzo wygodna - to najlepsza chyba ocena niewielkiej ręcznej konsoli, jaką jest zaprojektowana kilka lat temu PS Vita. Ta konsola została wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a także, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje zupełnie nowe funkcjonalności jeżeli chodzi o sterowanie grami. Łącząc możliwości ekranu z przodu z tylnym panelem otrzymuje się zakres sterowania niedostępny dotychczas w żadnym innym urządzeniu.

Akcesoria do planszówek

Gra planszowa Monopoly
Author: Howie Le
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie gry planszowe są zaprojektowane nie tylko dla dzieci, ale mogą też dorosłym zapewnić ciekawą, angażującą a, także interesującą rozrywkę. Są to chociażby gry logiczne oraz strategiczne, lecz nie tylko – do jednych z najpopularniejszych należą gry fabularne (RPG). Gry fabularne pozwalają na wcielenie się w konkretną postać oraz funkcjonowanie jej po fikcyjnym uniwersum.

Rynsztunki militarne dla turystów

latarka czołowa
Author: daveynin
Source: http://www.flickr.com
Latarka czołowa powszechnie nazywana czołówką, jest latarką mocowaną wprost na czole, lub kasku, za pomocą szczególnych rzemyków. W porównaniu z latarkami manualnymi, latarki czołowe nie absorbują dłoni, snop światła w oczywisty sposób pokrywa się z ze stroną zwrócenia głowy, światło rozrzucone przez odbłyśnik i obudowę latarki, nie uraża oczu.

Hobby – musisz je rozwijać

dron
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają różnorakie hobby. Jedni lubią jakąś dyscyplinę sportu, inni kulturę, jeszcze następni podróże. Ważne jednakże, by w ogóle mieć jakiekolwiek. Dzięki temu nasze egzystowanie nabiera barw, jest ciekawsze. Nie mamy już dylematu, co robić z wolną sobotą czy wakacjami. Doskonale wiemy, czym zamierzamy się zająć w wolnej chwili i poszukujemy tylko do tego możliwości. Staramy się zawsze wygospodarować chociaż jedną wolną chwilę na swoją pasję, chociaż nie za każdym razem jest to najłatwiejsze. Dzięki temu, iż posiadamy pewne zamiłowanie, stajemy się także bardziej atrakcyjny dla pozostałych. Mamy wiele tematów do rozmowy. Przecież raz my możemy opowiedzieć o tym, co lubimy, a kolejnym razem ktoś powie o swoim koniku nam.

Jak czas wolny to koniecznie trzeba pojechać nad Morze Bałtyckie. Co najbardziej korzystnie wynająć? To jest zależne, jakie mamy oczekiwania

Bałtyk
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Wakacje nadchodzą wielkimi krokami i na ich planowanie zostało już niezbyt wiele czasu. Często odwiedzane miejscowości wypoczynkowe w naszym kraju gwarantują każdego roku atrakcyjne ośrodki wypoczynkowe nad morzem a także pensjonaty, lecz ciągle najchętniej wybierane przez przyjezdnych są kwatery prywatne.

Pages