Finanse w branży gier

Masa korporacji w dzisiejszych czasach zatrudnia młode oraz uśmiechnięte osoby na ważne stanowiska - przykładowo na recepcji

kurs walutowy
Author: Jon Åslund
Source: http://www.flickr.com
Przez to, że w naszym kraju mieszczą się siedziby wielu międzynarodowych korporacji, gdzie szefowie zwykle bywają obcokrajowcami, to nazwy stanowisk też w sporej mierze zmieniły się na angielskojęzyczne.

O jakich szczegółach obowiązkowo musi pamiętać nowy przedsiębiorca?

podatek - tax
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Założenie własnej aktywności ekonomicznej to pragnienie wielu ambitnych osób, jakie pragną stać się pod każdym względem niezależne pod względem finansowym. Przeważnie to właśnie one decydują się na porzucenie swojego miejsca zatrudnienia na stałym etacie, aby móc zarządzać własną firmą. Jest to na pewno szczególnie odważny krok, na jaki stać tylko nielicznych.

Nie uiściłeś podatku na czas? Spożytkuj kalkulator odsetek od zaległości podatkowych

wizerunek - firma
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com
Podatkowa zaległość pojawia się wtenczas kiedy należny podatek nie był opłacony w wyznaczonym terminie, a także niezapłacona była zaliczka bądź rata podatku.


Kiedy czas uiszczenia podatku nie będzie dotrzymany, należy liczyć się z zaistnieniem podatkowej zaległości.

Pit za 2014 mamy szansę wypisać sami

podateki Pit 2014
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Ponieważ rok kalendarzowy wielkimi krokami zbliża się do końca, najwyższy moment jest już na to, by zastanowić się nad jego rozliczeniem finansowym, tak aby w terminie dostarczyć niezbędne dokumenty do urzędu skarbowego. Jeżeli chcemy samodzielnie wypisać pit za 2014 rok, to z pewnością idealnie zadziałamy kiedy wyposażymy się w odpowiedni program do jego wypełnienia.

Rozpoznanie faktur to interesująca oferta dla firm rachunkowych

faktura
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Czy chcemy powiększyć wydajność pracy?

Jeśli pracowaliśmy w księgowości, to nie zaskoczy nas informacja, że przy fakturach robimy dużo identycznych, na dodatek jeszcze nużących działań, które sprawiają, że wydajność jest tragiczna, a o popełnienie błędu wcale nie jest ciężko.

Z których nowych produktów finansowych zdołamy dzisiaj skorzystać?

czas to pieniądz
Nie od teraz wiadomo, ze finanse stanowią niesłychanie ważny element naszej powszedniości. Pieniądz jest bowiem elementem, bez którego niezmiernie trudno jest się obejść. Mimo że uniwersalnie przyjmuje się, iż nie jest on najistotniejszy, to natomiast jego brak jest przez nas niezmiernie mocno odczuwalny.

Pages