Finanse w branży gier

Nadchodzą święta, a Ty nie masz za co zakupić bliskim prezentów? Zastanów się nad tym, skąd możesz sprawnie otrzymać potrzebne pieniądze

Pieniądze
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zaprzeczyć, że święta Bożego Narodzenia to dla niejednej polskiej rodziny czas, kiedy wydaje niewątpliwie najwięcej pieniędzy w trakcie roku. Nie dość, że niezbędne jest zorganizowanie wieczerzy wigilijnej, przystrojenie choinki oraz ubranie wszystkich elegancko, to jeszcze w dodatku niejednokrotnie stajemy przed kłopotem, za co zakupić prezenty świąteczne dla bliższych. Oczywiście zwykle nie chcemy przeznaczać na święta zbyt wiele pieniędzy, jednak trudno jest odmówić swoim dzieciom i nie kupić im prezentów.

Dziś PIT można rozliczyć wygodnie i szybko, gdyż umożliwia to rozliczenie w internecie – spróbuj, jakie to proste

komfort
Author: Michael Coté
Source: http://www.flickr.com
Co roku Polacy rozliczają swoje podatki. Każdy wykonujący to zadanie, chce aby wszystkie załatwienia związane z rozliczaniem PIT-ów przebiegły szybko oraz sprawnie. Przez szereg lat podatnicy skarżyli się, że rozliczanie podatków bywa kłopotliwym zadaniem. Musieli oni zanosić dokumenty do biur rachunkowych, a następnie z uzupełnionymi deklaracjami, iść do urzędów, gdzie nierzadko panowało ogromne zamieszanie oraz trzeba było wystawać w kolejce.

Co w przypadku firmy jest przychodem i kiedy on powstaje?

przychody
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
W naukach ekonomicznych istnieje wiele pojęć a jednym z nich może być przykładowo przychód. Jest to naturalnie łączna ilość sprzedanych produktów, dóbr oraz świadczonych usług netto (po odliczeniu podatku VAT) w danym okresie rozliczeniowym.


Powyższe musi wiedzieć każdy przedsiębiorca.

Sytuacja na rynku pracy w województwie pomorskim

praca w firmie informatycznej
Author: Samson Loo
Source: http://www.flickr.com
Polacy dokonują inwazji na Powiatowe Urzędy Pracy. Są miasta, w których stan rzeczy nie wygląda zadowalająco, jednak powoli polepsza się. Koszalin np. posiada Specjalną Strefę Ekonomiczną, która daje inwestorom wspaniałe warunki do posiadania działalności gospodarczej, i już od ponad 10 lat daje zatrudnienie sporej liczbie osób.

Pit za 2014 mamy szansę wypisać sami

podateki Pit 2014
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Ponieważ rok kalendarzowy dużymi krokami zbliża się do końca, najwyższy czas jest już na to, by namyślić się nad jego rozliczeniem finansowym, tak żeby w terminie zanieść konieczne dokumenty do urzędu skarbowego. Kiedy chcemy samodzielnie wypisać pit za 2014 rok, to z pewnością odpowiednio zrobimy kiedy zaopatrzymy się w profesjonalny program do jego wypełnienia.

Czy prowadzenie firmy w Niemczech jest prostsze niż w naszym kraju?

ekspert
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Raczej dla nikogo nie jest tajemnicą fakt, że w Polsce przedsiębiorcy nie mają łatwego życia. Przynajmniej jeżeli chodzi o sprawy urzędowe. Duże koszty prowadzenia działalności czy też urzędnicze absurdy, to tylko kilka przykładów.

Pages