Gadżety dla graczy

Garść refleksji na temat tradycyjnych pecetów i informatyzacji, która obejmuje coraz więcej dyscyplin człowieczej egzystencji

płyta główna komputera
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Komputery są dzisiaj w tak powszechnym użytku, że w każdym mieszkaniu jest chociaż jedno takie urządzenie, a czasem nawet każdy z domowników posiada swoją własną maszynę. Rozwój technologiczny przyczynił się do tego, że nowoczesny komputer przybiera coraz skromniejsze rozmiary: jeśli niegdyś przypominał przysadzistą szafę na okrycia wierzchnie, to dzisiaj bez problemu zmieści się nawet w dziewczęcej kieszeni. Pecety, które jeszcze jakąś dekadę temu były stawiane na biurkach lwiej części uczniów, obecnie są zamieniane na podręczne smartfony oraz oczywiście posiadają o wiele większy potencjał niż ich mechatroniczni zwiastuni.

Co wiemy o drukarkach i jakie mamy technologie w zakresie druku? Co trzeba wiedzieć w tym temacie?

drukowanie książek
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com
Drukarka jest zaliczana do grupy potocznie zwanych urządzeń peryferyjnych komputera, które służą do drukowania na papierze, ale takżea innych tworzywach, co znaczy przykładowo folie czy tekstylia. Wydruki są oznaczane jako twarde kopie ze względu na dobra jakość, są znacznie wytrzymałe niż nośniki elektroniczne. Wydruki z reguły dotyczą liternictwa lub rysunki. Drukarki tak naprawdę jesteśmy w stanie podzielić na dwa najważniejsze typy, tak określane uderzeniowe i bezuderzeniowe.

Nieco o nowościach technologicznych

Smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Zwróćmy uwagę, że trudno żyć w dzisiejszych czasach bez wszelkiego rodzaju gadżetów. Chcemy w owym artykule odrobinę przedstawić własne spostrzeżenia odnośnie tego które sprzęty są wskazane. Wiadoma sprawa: zapewne gadżeciarze rzekną, iż porady zamieszczone w tym artykule nie są zbytnio wartościowe, świeże. Jednakowoż cała reszta może nie będzie za bardzo narzekała, przynajmniej miejmy nadzieję. No dobra, to od czego trzeba rozpocząć artykuł?
Tags: 

Obecnie oszczędzanie na energii elektrycznej okazuje się bardzo łatwe, ponieważ można montować panele fotowoltaiczne

wykształcenie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Gdy problemem stają się zbyt wysokie wydatki ponoszone z powodu zużycia energii elektrycznej, potrzeba poszukiwać nowych rozwiązań. Na szczęście te już istnieją.

Pages