Gadżety dla graczy

Dodatkowe elementy do urządzeń mobilnych

słuchawki do telefonu
Author: Matti Mattila
Source: http://www.flickr.com
Różnego rodzaju urządzenia mobilne bez wątpienia opanowały współczesną rzeczywistość. Korzystają z nich ludzie w zróżnicowanym wieku, na dzień dzisiejszy dolna granica cały czas ulega obniżeniu. Bardzo duża liczba najmłodszych na dzień dzisiejszy wie przykładowo, w jaki sposób posługiwać się nowoczesnym telefonem czy tabletem.

Jak kupować rozsądnie i dodatkowo zaoszczędzić?

Tablet  ASUS MeMO Pad™ Smart
Author: ASUS
Source: ASUS
Współcześnie niezwykle wiele ludzi myśli o oszczędzaniu. Jednak jak się okazuje, czasami nie potrzeba wcale za dużo energii, by skutecznie i efektywnie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jeżeli nauczymy się mądrze zarządzać mniejszymi kwotami, po pewnym czasie możemy całkiem niemało zaoszczędzić. Należy jedynie poświęcić zakupom trochę czasu.

Aparat do nagrywania filmów w działaniu! - te same wyskoki w lepszych filmach

GoPro Hero 4 Silver
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
W sfilmowaniu wakacyjnych eskapad, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, pomoże nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami aparatu do nagrywania filmów jest obiektyw o niezwykle szerokim kącie postrzegania: 170°. Zapisuje fantastyczne filmy Full HD i zdjęcia nawet o zmroku.

Programy komputerowe gwarantują wielką wydajność, bezpieczeństwo oraz sporo miejsca na wszelkie dane.

napis cloud computing
Author: Perspecsys Photos
Source: http://www.flickr.com
Gdy wprowadzamy nowe programy na komputerze mamy na celu stabilniejsze funkcjonowanie, bezpieczeństwo oraz skuteczność pracy. Jest to podłoże niezawodności w pracy komputera, bo doskonałe oprogramowanie jest gwarancją pewnej pracy.

Garść refleksji na temat tradycyjnych pecetów i informatyzacji, która obejmuje coraz więcej dyscyplin człowieczej egzystencji

płyta główna komputera
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Komputery są współcześnie w tak powszechnym użyciu, że w każdym lokalu mieszkalnym jest przynajmniej jedno takie urządzenie, a czasami nawet każdy z domowników ma swoją własną maszynę. Postęp w informatyzacji przyczynił się do tego, że współczesny komputer przybiera coraz drobniejsze wymiary: jeżeli niegdyś przypominał przysadzistą szafę na ubrania, to dzisiaj bez problemu zmieści się nawet w dziecięcej kieszeni. Pecety, które jeszcze jakąś dekadę temu stały na biurkach lwiej części studentów, teraz są zamieniane na podręczne tablety oraz oczywiście mają o wiele większy potencjał niż ich mechatroniczni zwiastuni.

Pages