aparat

Dron na przyjęcie ślubne, czyli jak zdobyć fantastyczne zdjęcia

filmowanie
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
O dniu ślubu myślałeś odkąd zaręczyłeś bądź zaręczyłaś się ze swoim ukochanym? Powinna być to najpiękniejsza z chwil, które przeżyłeś w dotychczasowym życiu, a aby uwiecznić te niecodzienne momenty prawie każda z par decyduje się nająć fotografa. We współczesnych czasach jednak nie starczy aparat, nawet z pierwszorzędnym obiektywem, ponieważ teraz uznaniem cieszą się drony. Możesz je bez obaw wykorzystać na swoim przyjęciu, aby uzyskać ujęcia, jakich jeszcze nie miał żaden z twoich bliskich, biorący ślub przed tobą.

Najlepszym bezzałogowym statkiem latającym z podglądem na żywo, w tym momencie jest na pewno dron DJI Inspire 1

mały dron
Author: Dennis Jarvis
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie osoby zajmujące się profesjonalnie fotografią muszą dowiedzieć się coś więcej odnośnie ultranowoczesnych bezzałogowych statków latających. Teraz jest to temat numer 1, jaki przez cały czas przewija się w fachowych czasopismach, TV oraz sieci.

Aparat do nagrywania filmów w działaniu! - te same wyskoki w lepszych filmach

GoPro Hero 4 Silver
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
W utrwaleniu wakacyjnych eskapad, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, pomoże nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. wzrokiem aparatu do nagrywania filmów jest układ optyczny o niesamowicie szerokim kącie widzenia: 170°. Zapisuje cudowne obrazy Full HD i fotografie nawet o zmierzchu.