aparat

Gadżetem mogą być różnego typu długopisy, breloki, znaczki, czy etui na telefon. Dlaczego warto mieć etui?

etui na telefon
Author: Danny Choo
Source: http://www.flickr.com
Ludzie posiadają rozmaite hobby. Jedni zbierają wyjątkowe rodzaje roślin lub owadów, inni grają na ulubionym instrumencie, jeszcze inni pieką pyszne przekąski. Są także tak zwani gadżeciarze, a więc osoby, które zbierają przeróżnego typu gadżety. Gadżetem mogą być różnego rodzaju długopisy, breloki, znaczki, ale także etui na telefon.

Megapiksele – jak najwięcej nie znaczy lepiej

Aparat foto
Author: Fredrik Alpstedt
Source: http://www.flickr.com
Aparat kompaktowy może i jest sprzętem prostym z zasady, jednakże już wybór stosownego modelu - nie. W poniższym przewodniku postaram się zwrócić państwa baczność na najważniejsze sprawy powiązane z zakupem, zwłaszcza, jeśli będzie to wasz pierwszy tego rodzaju sprzęt.

Idealny prezent na święta dla zawodowego fotografa?

obiektywy marki Nikon
Author: Kitmondo Marketplace
Source: http://www.flickr.com
Ostatni miesiąc w roku to przede wszystkim szaleństwo zakupów podarunków i wszelkich świątecznych niezbędników. Niezwykle często jest problem z decyzją jaki prezent wybrać najważniejszej osobie. Nigdy nie wiadomo, co wybrać, aby druga osoba była zadowolona. Wszelkie tradycyjne upominki zwykle wydają się tendencyjne, a na najmocniej wypasiony prezent często nie wystarcza pieniędzy. Najłatwiej, ale jednocześnie najgorzej zrobić prezent dla kogoś z jakąś pasją.

Aparat do nagrywania filmów w działaniu! - te same wyskoki w lepszych filmach

GoPro Hero 4 Silver
Author: Dave Jones
Source: http://www.flickr.com
W sfilmowaniu wakacyjnych podróży, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, ułatwi nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. wzrokiem kamery jest obiektyw o niezwykle szerokim kącie widzenia: 170°. Utrwala przepiękne filmy Full HD i fotografie nawet o zmroku.

Jak bardzo się zmieniły telefony w przeciągu minionych lat, jak kupić najlepszy telefon dla starszej osoby.

salon z telewizorem
Source: pixabay.com
Telefonia w ostatnich latach przeszła praWDziwą rewolucję. Przede wszystkim ogromny wpływ na to miało upowszechnienie komórek, dzięki czemu w zasadzie każdy obecnie nosi ze sobą telefon.

Zwięzły przewodnik po fotografii. Czym kierować się aby dobrze wybrać odpowiedni sprzęt fotograficzny?

aparat fotograficzny
Dzisiaj, w epoce cyfrowej fotografii wszyscy mają możliwość zająć się fotografią. Początkowo aparaty były niezwykle wielkim wydatkiem, za korpus lustrzanki płaciło się kosmiczne kwoty, nie wspominając o dodatkowym sprzęcie. W chwili obecnej możemy zaopatrzyć się w sprzęt, na który tylko mamy ochotę, ponieważ możliwość wyboru jest tak wielka, że generalnie wszyscy odnajdą coś odpowiadającego własnym preferencjom. W tym zalewie sprzętu fotograficznego bardzo ciężko, zwłaszcza zaczynającym swą przygodę, zdecydować się na coś o właściwej jakości w korzystnej cenie.

Aparaty klasy Sigma dostępne w Szczecinie

Aparat Sigma
Source: http://www.sigma-sklep.pl/
Jeśli nabywamy własny pierwszy aparat, najrozsądniejszą decyzją okaże się wybrać komplet z podstawowym zoomem. Nie podniesie to specjalnie wartości sprzętu, a na pewno spełni on kluczowe wymogi właściciela. Jeżeli już mamy pewne doświadczenie w fotografii, na pewno mamy upatrzony rodzaj obiektywu, jaki okaże się dla nas przydatny.

Pages