strzelanki

Gry – propozycja na wolny czasPolecane gry na PC do pogrania w wolny wieczór

scena z Battlefield
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach gry pełnią już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się spostrzeżeń odnośnie świata i jego odczytywania przez młodych ludzi. Do przesady nie będzie należało zdanie, iż to właśnie między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania sporej ilości aspektów naszych umiejętności. Złe jest stwierdzenie, że gry nie dają nic pozytywnego – na rynku jest sporo pozytywnych gier, które to wiele mogą wnieść. Nawet gra w jakiej głównym celem jest tylko eliminowanie przeciwników czy walka daje możliwość wypracowania w nas zręczności. Oto kilka przykładów interesujących gier.

Gry komputerowe wcale nie są głupie. Są takie, iż przypadną do gustu nawet największym krytykom

gry komputerowe
Author: Corey Marshall
Source: http://www.flickr.com
Nieprawdą jest, że gry są przeznaczone wyłącznie dla dzieciaków, młodzieży czy półgłupków. Takie niestety panuje spojrzenie wśród poniektórych ludzi. Graczy odbiera się jako rosłe dzieciaki, które powinny zająć się czymś bardziej pożytecznym niż graniem. Rozumie się samo przez się, to krzywdząca opinia. Równocześnie, należałoby powiedzieć, że są gry zwyczajnie głupie, tak samo, jak jest wiele głupich filmów, ale nie mówimy się, że każdy, kto ogląda filmy jest głupkiem lub, że trwoni czas (choć też i są takie głosy). Nie oznacza to, że wszystko w jednej kategorii jest bezsensowne, uzmysławiają to gry, ale również filmy czy muzyka.

Wspaniałe gry dla dzieci i dorosłych - zobacz teraz

gry na xbox one
Author: Ian Hughes
Source: http://www.flickr.com
Należy wyraźnie powiedzieć o tym, że gry które teraz są proponowane, są tak zaplanowane, iż praktycznie każdy odnajdzie coś dla siebie. Możemy zakupić takie dla mniejszych dzieci, które za ich pomocą będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię. Dla starszych mają możliwość być gry sportowe, lub logistyczne, a jeżeli dorośli też chcą się pobawić w taki sposób oraz się odprężyć, to z pewnością mogą ich zaciekawić popularne strzelanki, lub na przykład gry fantastyczne.