podróż

Dzisiaj można zakupić bardzo zajmujące gry, na dodatek dla całej rodziny, więc i ty wybierz tytuły dla siebie

takenoko
Sposób na ciekawe wieczory z bliskimi? Tu z pewnością świetnie sprawdzą się gry planszowe. Teraz na półkach sklepików, jak także w sklepach sieciowych, można napotkać bardzo ciekawe tytuły.

Pełne akcji strategiczne planszówki dla wielu graczy

warhammer diskwars
Author: Nordwalk
Source: Nordwalk
W tym artykule przejdziemy wpierw do zamierzchłej przeszłości, żeby stać się jednym z siedmiu archaicznych władców. Następnie poznamy sadystyczny, krwawy i przepełniony matactwami czas średniowiecznych monarchów, żeby skończyć naszą podróż na fantastycznym świecie rodem z Hobbita.

Mazury wspaniała propozycja na niezatartą noc Sylwestrową.

impreza sylwestrowa
Author: Zamek Kliczków
Source: Zamek Kliczków
Koniec roku jest to dla każdego okazja na kolejne postanowienia, jakimi będą swojego typu wyrzeczenia jak i przemiany w życiu. Każdy chce, aby zbliżający się Nowy Rok stał się lepszy, każdy stara się stać lepszym człowiekiem. Natomiast to nie jest najistotniejsze, bo każdy chce te ostatnie godziny Starego Roku spędzić w gronie najbliższych przyjaciół czy rodziny. Nadzwyczaj często ludzie frapują się gdzie i w jaki sposób spędzić sylwestra. Czy ma to być zabawa w plenerze, bal z orkiestrą albo prywatne spotkanie z przyjaciółmi.

Tanie noclegi w pięknej nadmorskiej miejscowości - Jarosławcu

plaża
Author: popofatticus
Source: http://www.flickr.com
Jarosławiec to piękna, nadmorska miejscowość, która co roku przyciąga wiele turystów. Jeśli lubisz ożywczy zapach oraz błękit morza, uwielbiasz słuchać szumu wiatru i fal, mało tego wylegiwanie się na plaży w ciepłym słońcu jest Twoim hobby to z pewnością wyjazd do Jarosławca okaże się dla Ciebie znakomitym sposobem na spędzenie fascynujących, niezapomnianych wakacji albo urlopu.