oprogramowanie

Czy źle działający sprzęt komputerowy to już znaczny powód do zmartwień? Niekoniecznie! Przekonaj się jak możesz poprawić jego działanie

laptop
Author: Lindsey Turner
Source: http://www.flickr.com
Dość często użytkownicy laptopów skarżą się na wolną pracę systemu. Z reguły początkowe okresy użytkowania odbywają się bez zastrzeżeń jednakże z każdym miesiącem laptop zaczyna coraz wolniej pracować.

Serwis Hewlett-Packard w stolicy

laptop hp
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Właściwe rozwiązanie dla każdej z tych osób, która ma oryginalne laptopy na gwarancji. Gdy coś się popsuje powinniśmy pójść do serwisu danej firmy w miejscowości, w której mieszkamy. Są jak wiadomo ludzie, którzy zaczynają zreperować coś samodzielnie, ale trzeba w takiej sytuacji pamiętać o tym, że gwarancja nie będzie obejmowała danego sprzętu.

Jakim sposobem uchronić swój komputer i gdzie warto szukać informacji o rankingu systemów operacyjnych

sklep online
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wystarczy mieć dostęp do Internetu aby zainfekować sobie laptopa. Liczba szkodliwego oprogramowania w internecie jest tak bardzo duża, że nie musimy nawet zaglądać na żadne podejrzane strony www. Każdy z nas kto myśli, że jego ten problem nie dotyczy, gdyż wie jak zamawiać na allegro markowe systemy antywirusowe, niestety będzie w błędzie.