chmura

Jakim sposobem dobrze zabezpieczyć dane w chmurze i czym jest Ubuntu Server?

dane w chmurze
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Gromadzenie danych w chmurze staje się dzisiaj niezwykle słynne, chociaż jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie, niewątpliwie winniśmy dowiedzieć się w jaki sposób można zabezpieczyć dane w chmurze. Rzecz jasna musimy zdać sobie sprawę z tego, iż w Sieci nic nie ginie. Wszystko co wrzucamy do Netu zdoła zostać upublicznione, nawet jeżeli zadbamy o wysokie bezpieczeństwo udostępnianych plików, zdjęć albo filmów. Naprawdę ważne rzeczy, istotne dokumenty czy intymne fotografie winniśmy więc trzymać z dala od Internetu.

Bezpiecznie przechowywanie plików w chmurze - czytaj nieco więcej na temat usługi

cloud
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Nigdy nie możemy stuprocentowo wierzyć naszym urządzeniom elektronicznym. Mają one tendencję do ulegania rozmaitym awariom, z tego powodu warto zgrywać swoje dane na dyski zewnętrzne. W tym celu niemało osób wybiera korzystanie z odpowiednio przygotowanej chmury, czyli cloud computing. Jest to bardzo użyteczne i wygodne rozwiązanie, co zostało docenione już przez dużo osób.

Najbardziej nowoczesna technologia w firmie to gwarancja udanych działań. Czy wiesz co to jest cloud computing?

cloudia
Source: cloudia.pl
Jak to jest z tymi obecnymi systemami bezpieczeństwa, a zwłaszcza z coraz bardziej znanymi przetwarzaniem w chmurze, które określamy jako cloud computing. Technologia zdaje się niesamowicie zaawansowana i technologicznie nowoczesna, lecz jednocześnie nie każdy akceptuje to rozwiązanie. Jak to właściwie wygląda?