chmura

Najbardziej nowoczesna technologia w firmie to gwarancja udanych działań. Czy wiesz co to jest cloud computing?

cloudia
Source: cloudia.pl
Jak to jest z tymi aktualnymi systemami bezpieczeństwa, a szczególnie z coraz bardziej znanymi przetwarzaniem w chmurze, które określamy jako cloud computing. Technologia wydaje się niezwykle zaawansowana i technologicznie nowoczesna, lecz jednakowoż nie każdy jest przekonany do tego rozwiązania. Jak to właściwie się prezentuje?

Bezpiecznie przechowywanie plików w chmurze - czytaj nieco więcej na temat usługi

cloud
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Nigdy nie możemy stuprocentowo wierzyć posiadanym sprzętom elektronicznym. Mają one tendencję do ulegania różnym awariom, dlatego warto zgrywać swoje dane na dyski zewnętrzne. W tym celu niemało osób wybiera korzystanie z właściwie przygotowanej chmury, to znaczy cloud computing. Jest to wyjątkowo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które zostało docenione już przez mnóstwo osób.

Jakim sposobem dobrze zabezpieczyć dane w chmurze i czym jest Ubuntu Server?

dane w chmurze
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Gromadzenie danych w chmurze staje się teraz coraz bardziej słynne, niemniej jednak jeśli zdecydujemy się na takie wyjście, niewątpliwie winniśmy dowiedzieć się w jaki sposób wolno zabezpieczyć dane w chmurze. Oczywiście musimy zdać sobie sprawę z tego, iż w Internecie nic nie ginie. Wszystko co wrzucamy do Netu może zostać upublicznione, nawet jeśli zadbamy o duże bezpieczeństwo udostępnianych plików, zdjęć czy też filmów. Naprawdę istotne rzeczy, ważkie dokumenty bądź intymne zdjęcia musimy więc trzymać z dala od Internetu.