dodatki

Eleganckie dodatki do sprzętu marki Apple

Smartfon
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Obudowa do Apple jest rewelacyjnie stworzona. Zdecydowanie ma się wrażenie, iż jest to wyrób naczelnej kategorii. Obrzeżna część jest wykonana z bardzo dobrej jakości skóry, delikatnej w dotyku, z aksamitną fakturą. W środku, obudowa wyściełana jest przyjemną mikrofibrą. Obudowa jest idealnie dostosowana do iPhona i nie ma możliwości, ażeby aparat telefoniczny wysunął się z niej.

Pozostałe akcesoria do kamer - gdzie je dostać w przystępnych cenach

kamerzysta
Author: European Tchoukball Federation
Source: http://www.flickr.com
Gdy zakupiliśmy kamerę jesteśmy szczęśliwi, bo w końcu posiadamy nasz wymarzony sprzęt. Jednak po chwili okazuje się, że producent chce nam pokazać, że raczej sama kamera to nie wszystko. Bo jak wiadomo rzeczywiście dobrze zakupić pozostałe akcesoria do kamer. To jest niezmiernie potrzebny pokrowiec, dodatkowy ochraniacz na obiektyw, statywy i mnóstwo innych akcesoriów.

Sklep z pokrowcem do smartphone'ów

smartfon
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Kupno telefonu musi być powiązane z zakupem odpowiedniego etui. Dlaczego? Bo obecne komórki posiadają duże ekrany, które bardzo prosto porysować. Czasem można jedynie wrzucić telefon do torebki i już cały telefon będzie porysowany. Dlatego najsensowniej kupić jakieś fajne etui na komórkę.

Różnego typu elementy zamienne, jakie będą przydatne w wielu przypadkach.

akumulatory
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Różnego rodzaju dodatki zamienne, które okażą się niezbędne w wielu sytuacjach z pewnością każdy gospodarz posiada w domu, aby w przypadku jakichkolwiek okoliczności mieć je zawsze pod ręką i nie martwić się, że czegokolwiek mu zabrakło. Są to przedmioty, które okażą przydatne się w mieszkaniu, przy wykonywaniu typowych czynności, jak i są i te, które mogą być znaczące przy naprawianiu auta lub najzwyczajniej, przy wykonywaniu różnych zadań w wolnych chwilach.