fotografia

Współczesny sprzęt DJI Phantom 3 Professional oraz kamery GoPro

dron
Source: pixabay.com
Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najnowszy artykuł - dron Phantom 3 Professional, który ekspresowo wzbudził zainteresowanie wielu jednostek. Artykuł ten cechuje się wysoką jakością nagrywania filmów, ma możność realizowania fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, a także nagrywania filmów w znakomitej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw ma aż 9 fragmentów, jakie gwarantują okazały kąt nagrywania, wysoką jakość obrazu i niewielką wagę kamery.

Popularne akcesoria służące do zapisu obrazu

Współcześnie coraz więcej osób zaczyna interesować się rozmaitymi gadżetami i nowymi technologiami. Nierzadko można spotkać się z opinią, że takie zainteresowania są domeną panów i to zdanie sprawdza się w większej części przypadków. Z tego też powodu często odpowiednim pomysłem na podarunek dla panów są rozmaite technologiczne nowinki. Obecnie dynamicznie rozwijają się niezwykle zróżnicowane technologie, przykładowo ta związana z komputerami.

Lustrzanki dziś nie okazują się już niczym drogim

Author: BenQ
Najczęściej jest tak, że chcemy zachować najistotniejsze dla nas momenty, aby mieć szansę do nich powracać ciągle, gdy jedynie poczujemy taką ochotę. Dlatego w większości mieszkań pojawia się aparat fotograficzny, który pozwala na takie zatrzymanie chwil.

Wyjątkowa technologia 360 stopni - fotografie jutra

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Współczesna technologia daje w dziedzinie fotografii niesamowite perspektywy. Przykładem tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko profesjonaliści mogą już wykonywać takie zdjęcia, lecz też hobbyści.