fotografia

Lustrzanki dziś nie okazują się już niczym drogim

Author: BenQ
Przeważnie dzieje się tak, że chcemy zachować najistotniejsze dla nas chwile, aby mieć szansę do nich powracać zawsze, kiedy jedynie poczujemy taką potrzebę. Dlatego w większości mieszkań pojawia się aparat fotograficzny, który pozwala na takie wstrzymanie chwil.

Współczesny sprzęt DJI Phantom 3 Professional oraz kamery GoPro

dron
Source: pixabay.com
Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najnowszy artykuł - dron Phantom 3 Professional, jaki prędko wzbudził zaciekawienie wielu ludzi. Artykuł ten cechuje się wysoką jakością nagrywania obrazów, posiada możliwość robienia fotografii w rozmiarze 12 megapikseli, oraz także nagrywania filmów w perfekcyjnej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw posiada aż 9 elementów, jakie gwarantują wielki kąt nagrywania, wysoką jakość obrazu oraz małą wagę kamery.

Wyjątkowa technologia 360 stopni - fotografie jutra

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Współczesna technologia daje w dziedzinie fotografii niesamowite perspektywy. Przykładem tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko profesjonaliści mogą już wykonywać takie zdjęcia, lecz też hobbyści.

Popularne akcesoria służące do zapisu obrazu

Obecnie coraz większa liczba ludzi interesuje się różnymi gadżetami i innowacyjnymi technologiami. Nierzadko można usłyszeć, że takie hobby jest domeną panów i ta opinia znajduje potwierdzenie w większej części przypadków. Z tego też powodu nierzadko odpowiednim pomysłem na prezent dla panów są różnorodne zdobycze techniki. Obecnie dynamicznie rozwijają się niezwykle zróżnicowane technologie, chociażby ta wiążąca się z komputerami.