fotografia

Wyjątkowa technologia 360 stopni - fotografie jutra

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Obecna technologia oferuje w obszarze fotografii niesamowite perspektywy. Przykładem tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo ciekawy sposób fotografię i stały się wyjątkowo modne w różnych dziedzinach. Nie tylko zawodowcy mogą obecnie wykonywać takie zdjęcia, ale też amatorzy.

Zarówno kapryśni japońscy wczasowicze, jak i rodowici szczecinianie docenią walory aparatów marki Sigma

aparaty
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Turyści z Kraju Kwitnącej Wiśni coraz częściej wybierają Polskę na cel sierpniowych wypraw i u nas pragną spędzić chociażby parę dni urlopu. Na szczecińskich uliczkach bardzo łatwo ich zidentyfikować, gdyż typ ich urody w znacznym stopniu odbiega od europejskiego. Mieszkańcy Tokio w naszej świadomości są dość nietuzinkowymi podróżnymi, ponieważ postrzegamy ich przede wszystkim jako osoby, które utrwalają na kliszy właściwie wszystko, co znajdzie się w zasięgu obiektywu. Z tego powodu określenie japoński turysta stało się już u nas kultowe.

Zwięzły przewodnik po fotografii. Czym kierować się aby dobrze wybrać odpowiedni sprzęt fotograficzny?

aparat fotograficzny
W dzisiejszych czasach, w erze cyfrowej fotografii wszyscy mogą zacząć fotografować. Na początku aparaty były niezwykle drogie, za korpus lustrzanki płaciło się kosmiczne sumy pieniędzy, nie mówiąc o dodatkowych akcesoriach. Współcześnie możemy zaopatrzyć się w sprzęt, na jaki tylko mamy ochotę, ponieważ możliwość wyboru jest tak ogromna, że praktycznie wszyscy odnajdą coś dla własnych wymagań. W tym zalewie sprzętu fotograficznego niezwykle trudno, szczególnie początkującym, zdecydować się na model o stosownej jakości o odpowiedniej cenie.

Robienie zdjęć to niezwykła pasja wielu ludzi

aparat
Author: Nikhil B
Source: http://www.flickr.com
Co sprawia, że robienie zdjęć to obecnie mega miłość dużej części osób? Jasne, to nie jest tak czy siak żadna tam nowość, lecz niewątpliwie w ostatnim czasie fotografów żyje o wiele większa liczba, aniżeli kiedyś. Zwróćmy uwagę, iż w bardzo wielu przypadkach robienie fotografii tak jakby staje się autentycznie całym naszym życiem.

Obiektyw Sigma 35 f1.4 jest najlepszym modelem w swojej klasie. Sprawdź jego charakterystykę i najbardziej istotne zalety

obiektyw
Author: Ryan Bodenstein
Source: http://www.flickr.com
Sigma 35 f1.4 dg hsm to szerokokątny obiektyw przystosowany do kooperacji z pełnoklatkowymi lustrzankami cyfrowymi. Dosyć istotne, iż szkło jest najwyższej jakości, a to oferuje fachowy obiektyw z dużym otworem względnym.

Współczesny sprzęt DJI Phantom 3 Professional oraz kamery GoPro

dron
Source: pixabay.com
Firma DJI jakiś czas temu zaprezentowała najnowszy artykuł - dron Phantom 3 Professional, jaki prędko wzbudził zainteresowanie wielu jednostek. Towar ten cechuje się cudowną jakością nagrywania filmów, posiada możność wykonywania fotografii w zakresie 12 megapikseli, oraz także nagrywania filmów w perfekcyjnej jakości ULTRA HD - 4K. Obiektyw ma aż 9 fragmentów, które gwarantują szeroki kąt nagrywania, wysoką jakość obrazu oraz małą wagę kamery.

Pages