sport

Kilka inspiracji na imprezę kawalerską w Trójmieście

Stereo, wieża
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
W ostatnim czasie w naszym kraju wyjątkowo dużą popularnością mogą pochwalić się zaaranżowane imprezy kawalerskie bądź też panieńskie. Inspiracji na spędzenie tego niesamowitego wieczoru naprawdę nie brakuje a tak naprawdę wszystko zależy jedynie od wyobraźni osób, jakie przygotowują niespodziankę dla pana bądź też pani młodej.

Kamera na motor to nabytek, który powinno się dokładnie przemyśleć

Kamera Sony Action Cam
Source: http://kamerynakask.pl/
Zamocowanie kamery nie jest przedsięwzięciem, które można uznać za proste. Do tego zadania potrzebny jest odpowiedni sprzęt, który dedykowany jest do profesjonalnego montowania rur. To właśnie specjalne rury odpowiedzialne są za pewne jak i trwałe przemontowanie kamery do motocykla. Kamera motocyklowa najwyższej jakości może zostać też dopasowana do innego rodzaju jednośladów.

Pomysł na przeżycie czasu w górach, czyli hotele w Szklarskiej Porębie.

Często się zdarza, że nie masz planu na zorganizowanie doskonałego weekendu dla bliskich. Szukasz w Internecie świetnego pomysłu, ale nic Ci nie odpowiada. Mamy dla Ciebie świetny koncepcje jakim jest wyjazd do Szklarskiej Poręby. Zapraszamy do jednego z cudownych zakątków naszego kraju.

Świetne akcesoria, jakie warto sobie sprawić trenując sport

Kamera sportowa i smartfon
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz więcej ludzi zajmuje się uprawianiem sportu. Są to rozmaite dyscypliny indywidualne lub grupowe. W przypadku dyscyplin indywidualnych pojawia się chęć lub konieczność dokładnego zarejestrowania przebiegu konkurencji. Konieczność występuje na przykład w sytuacji transmisji w telewizji. Fani tego typu transmisji nierzadko zastanawiają się, w jaki sposób transmitowany jest obraz przykładowo z pojazdu Formuły 1 lub z poziomu nart skoczka narciarskiego. Zdziwienie powodują również niekiedy nagrania, na których występuje widok z powietrza, a przy tym ze zbyt małej odległości jak na samolot lub helikopter.

Jakiego typu kamer do nagrywania sportów ekstremalnych można używać?

gopro hero 4 session
Współcześnie sportowcy uprawiający sporty trudne stosują w trakcie trenowania kamery do rejestrowania. Sklepy mają szeroką propozycję kamer, które różnią się nie tylko marką, ale także właściwościami i ceną. Jak zatem znaleźć dobry model? Czym się kierować: lekkością, stylem montażu, a może łatwością użytkowania? Przed wyborem należy się zastanowić jaka będzie częstotliwość użycia kamery i w jakich okolicznościach. Jeśli zaczynamy przygodę ze sportami ekstremalnymi to nie należy inwestować w droższy sprzęt, ale tani łatwiejszy w obsługiwaniu.

Najnowsze narzędzia dla miłośników mocnych wrażeń czyli dlaczego kamerki sportowe zyskały tak dużą popularność.

kamerka
Author: Marcus Ertl
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy adrenaliny od dawna chwalili się swoimi osiągnięciami, a od jakiegoś czasu mają ku temu ogromne możliwości. A wszystko przez wykorzystanie niedużych kamerek, mocowanych na kierownicy, kombinezonie czy kasku. Zostały one wynalezione zupełnie niedawno i dość przypadkowo, a ludzie jacy to wymyślili z pewnością nie przypuszczali, że ich firma stanie się największą w tej dziedzinie. Kamerki sportowe cieszą się ogromną popularnością, to właśnie dzięki nim można oglądać niesamowite wyczyny ludzi, których zafascynowały ekstremalne sporty.

Pages