gry planszowe

Czemu nie zagrać w komputerową grę - atrakcyjne pomysły na spędzenie dobrze wolnego czasu

gra Guitar Hero
Author: Digital Game Museum
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach większość dzieciaków dostaje gry. Nie jest istotna okazja, ważne, że gra jest najnowsza i dopasowana do gry na najnowszej konsoli. Oczywiście wielu ludzi gra też w różnego typu gry na telefonach jak i tabletach, lub starym zwyczajem na laptopach. Jednak ostatnio bardzo popularne są konsole do gier. Dlatego każde dziecko chce by rodzice kupili mu taką zabawkę. Konsole to drogi sprzęt, więc dziecko musi sobie jakoś zasłużyć na taki podarek.

Akcesoria do planszówek

Gra planszowa Monopoly
Author: Howie Le
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie gry planszowe są stworzone nie tylko dla dzieci, ale mogą również dorosłym zapewnić ciekawą, angażującą jak również interesującą rozrywkę. Są to dla przykładu gry logiczne oraz strategiczne, ale nie jedynie – do jednych z najpowszechniejszych należą gry fabularne (RPG). Gry RPG pozwalają na wcielenie się w konkretną postać oraz poruszanie się jej po fikcyjnym wszechświecie.

Możemy być zaskoczeni planszówkami

gry planszowe
Author: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się zdawać, iż kiedy komputery i laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, iż trudno nam się bez nich obejść, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce zajęły tylko i wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że wciąż gry planszowe mają spore tłumy zwolenników, szczególnie, że pozwalają grać większej wielości osób w tym samym czasie, a więc ma okazję w nie zagrać cała rodzina, przez co bardziej się ona ze sobą scala.