informatycy

Garść refleksji na temat tradycyjnych pecetów i informatyzacji, która obejmuje coraz więcej dyscyplin człowieczej egzystencji

płyta główna komputera
Author: Gareth Halfacree
Source: http://www.flickr.com
Komputery są współcześnie w tak powszechnym użyciu, że w każdym lokalu mieszkalnym jest przynajmniej jedno takie urządzenie, a czasami nawet każdy z domowników ma swoją własną maszynę. Postęp w informatyzacji przyczynił się do tego, że współczesny komputer przybiera coraz drobniejsze wymiary: jeżeli niegdyś przypominał przysadzistą szafę na ubrania, to dzisiaj bez problemu zmieści się nawet w dziecięcej kieszeni. Pecety, które jeszcze jakąś dekadę temu stały na biurkach lwiej części studentów, teraz są zamieniane na podręczne tablety oraz oczywiście mają o wiele większy potencjał niż ich mechatroniczni zwiastuni.

Co zrobić by otworzyć swoje pogotowie komputerowe na terenie miasta Gdańsk?

płyta główna w komputerze
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Komputery są w dzisiejszych czasach absolutnym standardem. Zatem ciężko natrafić już na taką firmę, która w dalszym ciągu nie korzysta z komputerów. Pewnie może kilka lat temu to było częste, ale w tym momencie trudno prowadzi się bardziej poważniejsze firmy bez komputerów. Jednak chociaż komputery są ze wszech miar pomocne, sprawiają, że mamy okazję dużo lepiej egzystować, to z pewnością są w wielu przypadkach ciężkie do zrozumienia. A poza tym niektóre zagadnienia komputerowe tak czy siak nie powinny być załatwiane przez laika.