czas

Jaka sportowa kamera będzie stosowna dla biegacza?

Waga
Author: Marcel Oosterwijk
Source: http://www.flickr.com
Należyta kamera sportowa musi być zaprojektowana w taki sposób, aby radowała osobę korzystającą ze świetnej jakości fotografii, wideo w dużej rozdzielczości oraz mobilności.


Ochota uwieczniania dokonań sportowych jest tak intensywna, iż producenci już dawno dostrzegli w tym biznes i prześcigają się w nowatorskich rozwiązaniach.

Jakie możliwości może dać obecna technologia? W czym między innymi pomaga dron?

Przenośny dysk PQI H560
Author: PR Solutions
Source: PR Solutions
Dzisiaj technika daje spore możliwości na bardzo wielu płaszczyznach. Przykładem może być użycie dronów tak w amatorski jak i bardziej profesjonalny sposób. Na pewno jest to urządzenie, jakie ma spore możliwości.

Gdzie wykonać olśniewające zdjęcia z rodziną?

Noworodek z mamą
Author: Seum Shine
Source: http://www.flickr.com
Maluchy bardzo prędko rosną i przekształcają się w mgnieniu oka. Wskazane jest zaprojektować sesje zdjęciową dla malucha.
Każdy chciałby zachować w pamięci buzię swojego malucha z pierwszych tygodni jego życia, twarz, która jest najpiękniejszym cudem na świecie. Najlepszy sposób na uchwycenie owego momentu, to fotografia noworodkowa. Najlepszy okres na fotografowanie takich pociech bywa do około miesiąca życia dziecka. Można spożytkować momenty kiedy pociecha śpi, jest beztroskie i obiera rozkoszne pozy.

Pages