biznes

Jak podejmować odpowiednie decyzje finansowe?

oszczędności w słoiku
Author: Andrea Travillian
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy w Polsce - nic łatwego. Choć naturalnie trzeba jakoś sobie radzić - zresztą nie jest aż tak beznadziejnie! Wychodzę z takiego założenia, że jeżeli nie chcielibyśmy nieustannie narzekać na własny biznes, zwłaszcza musimy podejmować możliwie jak najbardziej sensowne decyzje finansowe.

Znak towarowy w Polsce

kupony rabatowe
Author: Carol Pyles
Source: http://www.flickr.com
Znak towarowy daje możliwość szybkiej identyfikacji danego wyrobu albo usługi jako pochodzącego od konkretnego biznesmena.


Jest nim wszelkie oznaczenie, jakie możemy przedstawić w sposób graficzny, jeśli owo oznakowanie służy odróżnianiu od siebie artykułów i usług wywodzących się od rozmaITych przedsiębiorców.

Krótka charakterystyka zaawansowanych kart grafiki używanych do profesjonalnych zastosowań.

rozmowa przez sieć
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Komputery stosowane w biznesowych rozwiązaniach mają często całkowicie odmienną konfigurację od domowych czy biurowych sprzętów. Niejednokrotnie umożliwiają one obsłużenie niestandardowych urządzeń, rzadko używanych przez normalnych użytkowników.

Możemy być zaskoczeni planszówkami

gry planszowe
Author: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się wydawać, iż kiedy komputery i laptopy tak bardzo zawładnęły naszym życiem, iż ciężko nam się bez nich obejść, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce zajęły tylko i wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, iż wciąż gry planszowe mają spore rzesze zwolenników, zwłaszcza, że pozwalają zagrać większej ilości ludzi w tym samym czasie, a więc ma możliwość w nie zagrać cała rodzina, dzięki czemu bardziej się ona ze sobą scala.