zdjęcia

Jakie możliwości może dać obecna technologia? W czym między innymi pomaga dron?

Przenośny dysk PQI H560
Author: PR Solutions
Source: PR Solutions
Obecnie technologia daje spore możliwości na różnych płaszczyznach. Przykładem może być wykorzystanie dronów tak w amatorski jak również taki zaawansowany sposób. Na pewno jest to urządzenie, jakie ma spore możliwości.

Najnowsze trendy w ślubnej fotografii. Czym się pokierować przy wyborze fotografika?

sieci
Author: Amica
Zawarcie związku małżeńskiego to szczególne zdarzenie, z którym potrzebujemy mieć związane równie śliczne, jak także dostatnie refleksy.


I tu przychodzi z pomocą fotografia ślubna, dzięki której te wszystkie ważne jak też ulotne chwile zostaną z nami na zawsze w postaci poruszających fotografii, do których będziemy wracać niejednokrotnie oraz po latach.

Jak znaleźć najlepszego fotografa? Najkorzystniej szukając w internecie. To najbardziej właściwa droga na odnalezienie właściwej osoby

Ślub, fotografia ślubna
Author: rafael rozendaal
Source: http://www.flickr.com
Życie zostawia najwspanialsze wspomnienia, jakie powinniśmy uwiecznić na zdjęciach. Kto jak nie fotograf zrobi to na najwyższym poziomie? Obecnie jednakże posiadamy naprawdę sporo możliwości, by samemu próbować swoich sił, robiąc zdjęcia czy to telefonem czy tanim modelem aparatu. Rzeczywiście zdjęcia dzisiaj to żaden problem, jedynym ich minusem jest jakość, tak więc w tej okoliczności powstaje nisza, jaką jest w stanie wypełnić zdolny fotograf.

Wyjątkowa technologia 360 stopni - fotografie jutra

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Współczesna technologia oferuje w obszarze fotografii niesamowite możliwości. Ilustracją tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo ciekawy sposób fotografię i zrobiły się wyjątkowo modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko profesjonaliści mogą obecnie wykonywać takie zdjęcia, ale też amatorzy.

Czy oglądaliśmy stare zdjęcia krakowa?

Kraków nocą
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Kraków na starej fotografii cieszy się sporym zainteresowaniem. O tym jak bardzo przemieniają się miasta możemy się dowiedzieć jedynie wtenczas, jeśli przyrównamy nowe fotografie, z tymi zrobionymi w przeróżnych dekadach. Wtedy będziemy mogli zobaczyć co się zmieniło, co zostało usunięte z obrazu miasta, a to pozwoli nam określić, który wygląd miasta bardziej nam się podoba, ten aktualny czy dawniejszy.

Pages