zdjęcia

Czy oglądaliśmy stare zdjęcia krakowa?

Kraków nocą
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Warto obejrzeć kraków na starej fotografii. O tym jak bardzo przemieniają się miasta możemy się dowiedzieć jedynie wtenczas, jeśli porównamy nowe ujęcia, z tymi wykonanymi w przeróżnych dekadach. Wówczas będziemy mogli zobaczyć co się zmieniło, co zniknęło z panoramy miasta, a to zezwoli nam określić, który wygląd miasta mocniej nam się podoba, ten aktualny czy dawny.

Jak znaleźć najlepszego fotografa? Najkorzystniej szukając w internecie. To najbardziej właściwa droga na odnalezienie właściwej osoby

Ślub, fotografia ślubna
Author: rafael rozendaal
Source: http://www.flickr.com
Życie zostawia najwspanialsze wspomnienia, jakie warto uwiecznić na zdjęciach. Kto jak nie profesjonalista uczyni to najlepiej? Obecnie jednakowoż posiadamy bardzo dużo możliwości, żeby samemu próbować swoich sił, wykonując zdjęcia czy to telefonem czy niezbyt drogim modelem aparatu. Naprawdę zdjęcia dzisiaj to żaden problem, jedynym ich negatywem jest jakość, tak więc w tej okoliczności powstaje nisza, którą może wypełnić uzdolniony fotograf.

Wyjątkowa technologia 360 stopni - fotografie jutra

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Współczesna technologia daje w dziedzinie fotografii niesamowite perspektywy. Przykładem tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko profesjonaliści mogą już wykonywać takie zdjęcia, lecz też hobbyści.