zdjęcia

Wyjątkowa technologia 360 stopni - fotografie jutra

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Współczesna technologia daje w obszarze fotografii niesamowite perspektywy. Przykładem tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko profesjonaliści mogą już wykonywać takie kadry, lecz też hobbyści.

Czy oglądaliśmy stare zdjęcia krakowa?

Kraków nocą
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Warto podziwiać kraków na starej fotografii. O tym jak niesamowicie zmieniają się miasta możemy się dowiedzieć dopiero wtenczas, gdy przyrównamy nowe ujęcia, z tymi wykonanymi w różnorakich czasach. Wtedy będziemy mieli możliwość sprawdzić co się pojawiło, co zostało usunięte z panoramy miasta, a to pozwoli nam powiedzieć, który wygląd miasta mocniej nam się podoba, ten aktualny czy dawny.

Jak znaleźć najlepszego fotografa? Najkorzystniej szukając w internecie. To najbardziej właściwa droga na odnalezienie właściwej osoby

Ślub, fotografia ślubna
Author: rafael rozendaal
Source: http://www.flickr.com
Życie zostawia najbardziej udane wspomnienia, jakie warto uwiecznić na zdjęciach. Kto jak nie profesjonalista zrobi to na najwyższym poziomie? Dzisiaj jednak mamy bardzo dużo możliwości, aby samemu próbować swoich sił, wykonując zdjęcia czy to telefonem czy niezbyt drogim modelem aparatu. Faktycznie zdjęcia aktualnie to żaden kłopot, jedyną ich wadą jest jakość, tak więc w takiej sytuacji powstaje nisza, którą może wypełnić uzdolniony fotograf.