zdjęcia

Czy oglądaliśmy stare zdjęcia krakowa?

Kraków nocą
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Kraków na starej fotografii cieszy się dużym powodzeniem. O tym jak bardzo przemieniają się miasta możemy się przekonać dopiero wtenczas, kiedy porównamy najnowsze ujęcia, z tymi wykonanymi w przeróżnych czasach. Wówczas będziemy mogli sprawdzić co się pojawiło, co zniknęło z obrazu miasta, a to pozwoli nam powiedzieć, który wizerunek miasta mocniej nam się spodobał, ten aktualny czy dawny.

Wyjątkowa technologia 360 stopni - fotografie jutra

Zdjęcia i odbitki
Source: http://www.sxc.hu
Współczesna technologia daje w dziedzinie fotografii niesamowite perspektywy. Przykładem tego są zdjęcia 360 stopni. Przedstawiają w bardzo interesujący sposób fotografię i zrobiły się niebywale modne w przeróżnych obszarach. Nie tylko profesjonaliści mogą już wykonywać takie zdjęcia, lecz też hobbyści.

Jak znaleźć najlepszego fotografa? Najkorzystniej szukając w internecie. To najbardziej właściwa droga na odnalezienie właściwej osoby

Ślub, fotografia ślubna
Author: rafael rozendaal
Source: http://www.flickr.com
Życie zostawia najbardziej udane wspomnienia, jakie warto uwiecznić na zdjęciach. Kto jak nie profesjonalista zrobi to na najwyższym poziomie? Dzisiaj jednak mamy bardzo dużo możliwości, aby samemu próbować swoich sił, wykonując zdjęcia czy to telefonem czy niezbyt drogim modelem aparatu. Faktycznie zdjęcia aktualnie to żaden kłopot, jedyną ich wadą jest jakość, tak więc w takiej sytuacji powstaje nisza, którą może wypełnić uzdolniony fotograf.