parametry

Jak na rynku przedstawiają się procesory intel core? Który wybrać, aby być zadowolonym z zakupu?

telebim
Author: Armacell
Source: Armacell
Na chwilę obecną ciężko wyobrazić sobie życie na co dzień bez laptopa. Obecnie najbardziej popularne są laptopy, które gwarantują komfort związany ze sposobnością ich przenoszenia w różne miejsca.

Jakiego rodzaju sprzęt do grania i jaką grę najlepiej kupić?

granatowy kontroler Xbox
Author: TIM HOGGARTH
Source: http://www.flickr.com
Obecnie na wielbicieli gier czeka tak dużo najróżniejszych urządzeń, że ciężko wręcz wybrać, co kupić. Podczas czekania na tramwaj czy przerwy w szkole bardzo dobrze będą się sprawdzać niewielkie, poręczne konsole lub smartfony albo tablety. Nieduże wymiary nie są jednak przyczyną tego, że będzie się źle na nich grać, gdyż wydajnością już dawno przegoniły sprzęt komputerowy sprzed dekady. Do grania stacjonarnego, w mieszkaniach zdecydowanie lepiej sprawdzają się tradycyjne komputery z mocnymi kartami graficznymi, a także coraz bardziej wydajne notebooki, z których część za już zamontowane podzespoły które gwarantują wygodne, udane granie.

W sytuacji, kiedy poszukujesz rzeczywiście porządnego sprzętu komputerowego, poproś o pomoc specjalistę

komputer
Author: hackNY.org
Source: http://www.flickr.com
Komputer okazuje się niesamowicie przydatnym narzędziem, które odnajduje zastosowanie na co dzień. Cieszy się powodzeniem wśród coraz większej grupy osób oraz wypełnia coraz bardziej skomplikowana zadania. Z wykorzystaniem komputera możemy pozałatwiać dużo spraw, służy również w celach stricte rekreacyjnych i do łączenia się z internetem. W momencie, gdy korzysta się z niego naprawdę dużo, lepiej zainwestować w doprawdy dobry sprzęt.

Drony przedsiębiorstwa DJI, kontra drony GoPro - czyli, drony najlepszej jakości wewnątrz naszym kraju.

drony DJI
Author: Ryan Hyde
Source: http://www.flickr.com
Masz w planach kupić drona, jednak nie wiesz jakiej przedsiębiorstwa? Podpowiemy tobie, tylko dobrze odczytaj nasz felieton!


Drony DJI to doskonały wybór, kiedy zależy tobie na nowego typu designie oraz równocześnie jego prostotą.

Jakie są dobre strony konsoli xbox 360

gra na Xboxie
Author: The Bakken Museum
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennego dnia bez używania elektroniki. Od czasów, gdy od wschodnich sąsiadów przywożono nagminnie nieduże konsolki z jajeczkami lub tetrisem rynek rozrywki mobilnej zmienił się niesamowicie. Dzisiaj standardem jest posiadanie przy sobie jakiegoś smatrfona, który możliwościami i wydajnością bije na głowę komputery sprzed dekady. Popularne są także przeróżne konsole oraz tablety, no i zapomnieć nie można o tradycyjnych komputerach.

Dzięki rozmaitym testom, a także rankingom elektroniki niewyróżniający się trzydziestolatek może w świadomy sposób dokonywać wyborów

sprzęt elektroniczny
Source: pixabay.com
Zakup tabletów, części zamiennych bądź całych podzespołów bywa dzisiaj niemałym wyzwaniem dla kupującego. Co najmniej paru najlepszych producentów wytwarza maszyny godne polecenia. W związku z tym klienci znajdują się w dość kłopotliwej sytuacji. By wybrać dla siebie najlepszy produkt, należy niekiedy zdać się na rady niedoświadczonego sprzedawcy. Jednak część osób, a zwłaszcza mężczyzn, niekoniecznie zechce takimi sugestiami kierować.