gry

Rabuś, człowiek z zaburzeniami psychicznymi i zwykły chłopak od samochodów – kto już wie, o jaką grę chodzi?

Świat gier w dzisiejszych czasach wydaje się tak realny, że chciałoby się czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po paru godzinach gry zamiast stawać się zmęczonym, stajemy się jeszcze bardziej chętni do odkrywania kolejnych poziomów.
Tags: 

Starajmy się nie demonizować gierek konsolowych

Wyśmienicie, że tak naprawdę dzieci mają obecnie tak dużo interesujących metod spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, generalnie spędzanie czasu przed konsolą albo monitorem komputera niesie za sobą trochę zagrożeń, ale o tym później trochę się wspomni. Początkowo powiedzmy tak naprawdę z jakich przyczyn nigdy nie można w dalszym ciągu wielce stereotypowo podchodzić do gier!

Jakiego rodzaju sprzęt do grania i jaką grę najlepiej kupić?

granatowy kontroler Xbox
Author: TIM HOGGARTH
Source: http://www.flickr.com
Obecnie na miłośników grania czeka tak dużo najróżniejszych urządzeń, że ciężko wręcz wybrać, co zakupić. W czasie czekania na tramwaj czy szkolnej przerwy doskonale będą się sprawdzać małe, wygodne smartfony, tablety lub konsole. Nieduże rozmiary nie są jednak powodem tego, że się źle na nich gra, gdyż poziomem wydajności już dawno przegoniły sprzęt komputerowy sprzed dekady. Do grania stacjonarnego, w domu zdecydowanie lepsze powinny być tradycyjne komputery z mocnymi kartami graficznymi, ale również coraz bardziej wydajne notebooki, z których część posiada już podzespoły gwarantujące udane, wygodne granie.

Gierki na konsole nie muszą być drogie!

Author: redcoon.pl
Jest multum ciekawych rozrywek, kapitalnych sposobów na spędzenie wolnych chwil. Jednak tak czy siak bardzo często bardzo narzekamy na wszechobecną nudę, brak ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego dnia. W tym artykule przede wszystkim o tym by umieć sensownie zarządzać czasem nawet bez wychodzenia z własnego domostwa.

Możemy być zaskoczeni planszówkami

gry planszowe
Author: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się zdawać, iż kiedy komputery i laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, iż trudno nam się bez nich obejść, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce zajęły tylko i wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, że wciąż gry planszowe mają spore tłumy zwolenników, szczególnie, że pozwalają grać większej wielości osób w tym samym czasie, a więc ma okazję w nie zagrać cała rodzina, przez co bardziej się ona ze sobą scala.

Co tak naprawdę mogą nas nauczyć gry?

kontroler do gier
Author: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com
Jeśli raczej nie ma na globie państwa, w którym grywanie w różnego rodzaju gierki nie byłoby jedną z najpopularniejszych rozrywek, sposobów spędzania czasu, nie może za bardzo dziwić, że człowiek, który pomniejsza zalety gierek jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!

Informacje dla miłośników grania

gry na konsolę
Author: Bryan Ochalla
Source: http://www.flickr.com
Fani gier na konsole tak naprawdę pod pewnymi kwestiami nie mają zbytnio łatwego żywotu. Przecież generalnie typowo zarabiający Polak ma duże kłopoty z tym by pójść sobie do sklepu i najzwyczajniej wsadzić do trzymanego przez siebie koszyka te gry ps3, które istotnie go mocno interesują. Jednakże na całe szczęście po w miarę szczegółowej lekturze tego artykułu nareszcie wszyscy zainteresowani zwiększeniem dostępu do gier, sporego zwiększenia własnej kolekcji, wreszcie będzie można spełnić własny cel!

Pages