gry

W co nowego możemy zagrać w nadchodzącym czasie? Szybki ranking interesujących gier na XBox one

windows
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Ciekawostki i nowości w elektronice oraz grach
Stosunkowo niedawno na bazar elektroniczny został wypuszczony naczelny zestaw gwarantujący wprowadzenie do złudnej rzeczywistości. Składa się on ze słuchawek oraz specjalnej nakładki na oczy, jaka wyświetla obrazy z perspektywy pierwszoosobowej i rejestruje miejsce głowy.

Do czego mysz kupić

Mysz SteelSeries Sensei MLG Edition Gaming Mouse
Author: SteelSeries
Source: SteelSeries
Kupno myszy, choćby sprzętu takiego jak Mysz Gigabyte GM-M7700 Wireless do prostych nie należy, zaś oszczędzanie przy nim gotówki za wszelką cenę często nie jest najlepszym pomysłem, jeśli pragnie się naprawdę dobrze dopasować mysz pod osobiste spersonalizowane oczekiwania. Kanały internetowe jak i liczne specjalistyczne programy telewizyjne oferują w tym wypadku sprytne i łatwe rozwiązanie, które daje możliwość wzbogacić wiedzę na temat porządnych modeli myszy, jakie spisują się wspaniale w trakcie grania w bieżące gry.

Konsola to wspaniały sposób na nudę!

gra na ps3
Author: TransformersMan
Source: http://www.flickr.com
Bezpłatna porada dla pragnących wreszcie przyjemnie spędzać wolny czas: może konsola? Co prawda jakoś się nie wydaje, że akurat w owym przypadku grywania na konsoli mówimy o czymś bardzo odkrywczym, lecz kto powiedział, iż te nieco mniej ambitne pasje są nieodpowiednie?

Konieczność posiadania znakomitego sprzętu komputerowego przez miłośnika gier komputerowych

komputer
Author: H Sterling Cross
Source: http://www.flickr.com
Dla niejednego fana gier komputerowych wybór właściwego sprzętu będzie podstawą niezbędną. Gdyż po przeanalizowaniu wszelkich realnych sprzętów komputerowych wytypowano tylko kilka, które pełnią wszystkie oczekiwania.

Rady dla fanów gier

xbox i playstation na targach
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś jeszcze ma jakiekolwiek wątpliwości, nawet nieduże, powinien w szczególności zapoznać się z opiniami umieszczonymi przez tego fana gier, który posiada w temacie grania wieloletnie doświadczenie. Generalnie to naprawdę nie ma niczego złego w grach. Przecież to na pewno jedna z lepszych rozrywek, form spędzania wolnych chwil. Fajnie, że nierzadko nawet bardzo wiekowi ludzie dostrzegają, iż np. gry fps ps3 są fantastyczną zabawą: wreszcie nie jest tak, że wyłącznie młodzi uwielbiają gierki.

Jakie kwestie dobrze dowiedzieć na temat nowoczesnych gier na PlayStation Vita?

PlayStation Vita
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Mimo tego, że tablety i smartfony zyskują coraz więcej popularności, to niewielkie konsolki bez przerwy posiadają stałe grono zwolenników. Przede wszystkim przenośne konsole są dużo bardziej wygodne do grania, niż sprzęty posiadające jedynie ekran dotykowy. Przykładowo jedna z ostatnio zaoferowanych do dystrybucji konsol, to znaczy sony PS Vita to niewielkie, ale bardzo praktyczne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników grania. Ekran z pięciocalową przekątną to dzisiaj standard pośród przenośnych sprzętów.

Pages